![]() |
Vreau sa intru intr-o retea de net!!!
cine sta in salajan/macaralei ??? Vreau sa intru intr-o retea ceva... k mi-a oprit mama fixu si nu mai am net :cry2: :tears: .. si pana vine rds-ul fac crize de nervi!!! :boxing:
|
Intreaba si tu pe la tine prin bloc si blocul de vis-a-vis ca e sigur o retea cu net...
|
hmmm... as face asta daca as cunoaste pe cineva!!! :baby:
|
unde in salajan ?
|
macaralei...
|
Hmmmm...
Mai bine te muti ... nu prea are lumea net pe acolo ... Sfatul meu :P
|
Stiu ca pe Ozana e o retea mare ! e la cateva strazi de tine, trebuie sa fie si mai aproape de tine !
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning