Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vreau sa intru intr-o retea de net!!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2016-vreau-intru-retea-net.html)

Eryka 27-09-04 17:08

Vreau sa intru intr-o retea de net!!!
 
cine sta in salajan/macaralei ??? Vreau sa intru intr-o retea ceva... k mi-a oprit mama fixu si nu mai am net :cry2: :tears: .. si pana vine rds-ul fac crize de nervi!!! :boxing:

B|shOp-VR6 27-09-04 18:15

Intreaba si tu pe la tine prin bloc si blocul de vis-a-vis ca e sigur o retea cu net...

Eryka 27-09-04 18:49

hmmm... as face asta daca as cunoaste pe cineva!!! :baby:

tox 01-10-04 12:46

unde in salajan ?

Eryka 11-10-04 04:46

macaralei...

Gogoash 25-10-04 04:21

Hmmmm...
 
Mai bine te muti ... nu prea are lumea net pe acolo ... Sfatul meu :P

Michael 25-10-04 10:53

Stiu ca pe Ozana e o retea mare ! e la cateva strazi de tine, trebuie sa fie si mai aproape de tine !


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning