Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   ID-urile vedetelor (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/200805-id-urile-vedetelor.html)

Bmw \\\ M 26-07-10 21:50

ID-urile vedetelor
 
M-am gandit sa fac aces topic in speranta sa ma ajutati si voi ca sa descoperim cat mai multe ide id-uri de vedete de la noi din tara dar si din afara:)
Trupa Senzual Sorina & Alexa ID : trupasenzual1
Mai aveam dar vad ca nu a-u mai fost frecventate..
Sper ca sa gasim cat mai multe ;)

nea_gogu_de_la_gaze 26-07-10 22:00

Re: ID-urile vedetelor
 
Pe al lui Fernando il vreau si eu daca-l gasiti :lol:

johnny325 26-07-10 22:04

Re: ID-urile vedetelor
 
idem cu nea gogu:lol::lol:

sTAILLL 26-07-10 22:13

Re: ID-urile vedetelor
 
alexe.daneil id lu Bahoi de la Constanta

Bmw \\\ M 26-07-10 22:46

Re: ID-urile vedetelor
 
Quote:

Originally Posted by sTAILLL (Post 3544679)
alexe.daneil id lu Bahoi de la Constanta

Bun sTaILLL, haide-ti in continuare cu id-urile :)

Pt. ID-u` lui Fernando vorbiti cu Madalin :))

nea_gogu_de_la_gaze 26-07-10 22:56

Re: ID-urile vedetelor
 
Daca pe al lui Fernando nu am nicio sansa sa-l aflu,cu riscul de a deveni pisalog...pot indrazni sa vi-l cer pe cel al Magdei Ciumac?

cRbL 26-07-10 23:22

Re: ID-urile vedetelor
 
daca nu cer prea multe, vreau si eu id-ul Elodiei va rog :D

Bmw \\\ M 26-07-10 23:26

Re: ID-urile vedetelor
 
Chiar sunteti puerili..., dar ma rog asa e romanu nu are ce pune pe masa dar este "mistocar".

nea_gogu_de_la_gaze 26-07-10 23:29

Re: ID-urile vedetelor
 
I didn't see that one coming...ok..trecand peste ideea topicului care mi se pare mult mai puerila decat ceea ce am spus noi in desfasurare,indraznesc a te intreba:"Cu ce te\ne incalzeste daca afli\aflam aidu vedetelor?" sa le dam add si sa ce?te incalzeste cu ceva faptul ca vei avea o lista plina de vedete?
De exemplu:"ar trebui sa ma bucur ca am aidu trupei senzual in lista?"
pe al lui bahoi trec cu vederea,ca e roman de-al nostru "mort de foame" cum vad ca ti place tie sa zici

BULLDOG 26-07-10 23:30

Re: ID-urile vedetelor
 
Lumea incet incet uita ca este pe 4tuning. Mai penal de atata nu stiu daca se poate.

topser 27-07-10 21:55

Re: ID-urile vedetelor
 
e sectiunea tot ceea ce nu poate fii incadrat, deci....

mai sunt zeci de topicuri deastea penibile aici...:lol:


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning