![]() |
Masini nasoale din Oradea, kitsch tuning
Am deschis acest topik ca sa ne putem exprima parerea si despre mashinile chici si nasol tunate din Oradea...din cate am vazut is multe in orash...
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
2 Attachment(s)
prima mashina...
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
Sa vedem cum va evolua topiku.....o sa contribui si eu cu ceva poze;)
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
asa asa :)
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
Din pakate,o sa aveti treaba baietzi...
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
Quote:
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
se referea la faptul ca sunt foarte multe masini nasoale in oradea...
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
total deakord :) si cum stai cu baku?
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
ms de ajutor :D n-am fost destul d rapida d data asta :D :D :D
da,exact la asta m-am referit...;) |
Re: Mashinile nasoale din oradea...
ashteptam poze si comentarii in legatura cu subiectu topicului :)
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
3 Attachment(s)
uite o mashina care era frumoasa....dar akuma e distrusa...:(
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
Quote:
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
cu atata efort putea sa aibe grija de ea...nuh?! ;)
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
Am vazut zilele trecute masina...era fara bara fatza...poate isi face alta!!!sa vedem cat o sa tina;)
|
Re: Mashinile nasoale din oradea...
Probabil ala cu dacia pt intercooler si-a decupat in bara si si-a pus sita!!!:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:59. |
- Copyright 2026 4Tuning