Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Oradea (https://forum.4tuning.ro/86-oradea.html)
-   -   Masini nasoale din Oradea, kitsch tuning (https://forum.4tuning.ro/86-oradea/20067-masini-nasoale-oradea-kitsch-tuning.html)

BIG_mafia 07-07-06 14:36

Masini nasoale din Oradea, kitsch tuning
 
Am deschis acest topik ca sa ne putem exprima parerea si despre mashinile chici si nasol tunate din Oradea...din cate am vazut is multe in orash...

BIG_mafia 07-07-06 14:37

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
2 Attachment(s)
prima mashina...

Zuky 07-07-06 14:48

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
Sa vedem cum va evolua topiku.....o sa contribui si eu cu ceva poze;)

BIG_mafia 07-07-06 15:12

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
asa asa :)

Trixi 07-07-06 16:00

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
Din pakate,o sa aveti treaba baietzi...

BIG_mafia 07-07-06 16:26

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi
Din pakate,o sa aveti treaba baietzi...

la ce te referi?!

valib 07-07-06 16:29

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
se referea la faptul ca sunt foarte multe masini nasoale in oradea...

BIG_mafia 07-07-06 16:31

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
total deakord :) si cum stai cu baku?

Trixi 07-07-06 16:31

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
ms de ajutor :D n-am fost destul d rapida d data asta :D :D :D
da,exact la asta m-am referit...;)

BIG_mafia 07-07-06 16:41

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
ashteptam poze si comentarii in legatura cu subiectu topicului :)

BIG_mafia 09-07-06 09:16

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
3 Attachment(s)
uite o mashina care era frumoasa....dar akuma e distrusa...:(

SoundIdentity 09-07-06 09:30

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
Quote:

Originally Posted by BIG_mafia
uite o mashina care era frumoasa....dar akuma e distrusa...:(

putin efort si se readuce la realitate...;)...de ex polo meu inca acu in primavara nu arata nicicum ...:( acum e bibelou 90%

BIG_mafia 09-07-06 10:41

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
cu atata efort putea sa aibe grija de ea...nuh?! ;)

Mihaitza_tdi 09-07-06 10:58

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
Am vazut zilele trecute masina...era fara bara fatza...poate isi face alta!!!sa vedem cat o sa tina;)

Mihaitza_tdi 09-07-06 11:28

Re: Mashinile nasoale din oradea...
 
Probabil ala cu dacia pt intercooler si-a decupat in bara si si-a pus sita!!!:)


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning