Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   sony Xplode (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/200483-sony-xplode.html)

WooKezZ 24-07-10 19:12

sony Xplode
 
Buna tuturor
am primit de la cineva un set de boxe Sony Xplode SX-V6930A.
la un Cd player sony 4x45 am doua boxe jvc de 40W. Daca lec astea Xplode in spate se va auzi cumva?
a si va rog o parere despre boxele astea:-)

Multumesc

Stage2 24-07-10 21:30

Re: sony Xplode
 
Quote:

la un Cd player sony 4x45 am doua boxe jvc de 40W. Daca lec astea Xplode in spate se va auzi cumva?
Pai se va auzi cumva, cum? ramane de vazut.
Quote:

a si va rog o parere despre boxele astea
Nimic special, doar o pereche de difuzoare.


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning