Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND ACTIPILD PRO-LEX (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/200276-vand-actipild-pro-lex.html)

PDV_1989 22-07-10 22:47

VAND ACTIPILD PRO-LEX
 
Cum scrie si titlul vand emblema cu pro-lex de lipit in parbriz.

30 ron bucata
50 ron 2 bucati

0724 469 933

PDV_1989 24-07-10 09:18

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
1 Attachment(s)
:arrow:

PDV_1989 27-07-10 14:59

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
:arrow:

quick_silver2 27-07-10 16:32

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3539101)
:arrow:

Scuza-ma ca ma bag dar daca te trage politia pe dreapta, nu se leaga de acest " sticker " sau stiu eu?

Considera asta ca si un Up.

sandor406 27-07-10 16:51

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 3546241)
Scuza-ma ca ma bag dar daca te trage politia pe dreapta, nu se leaga de acest " sticker " sau stiu eu?

Considera asta ca si un Up.

asta ma intereseaza si pe mine!:))

PDV_1989 27-07-10 22:23

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Te intreaba ce este cu el si ii poti spune ca este "masina lu' tata care lucreaza si el undeva putin mai sus", intelege-ti la ce ma refer:D

PDV_1989 30-07-10 09:13

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
:arrow:

PDV_1989 01-08-10 09:41

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
:arrow:

PDV_1989 04-08-10 20:22

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 08-08-10 12:57

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 12-08-10 21:34

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
:arrow:

PDV_1989 19-08-10 11:27

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
urgent 20 ron bucata

catalin_toyo 19-08-10 14:14

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
salut , scuzama ca intervin ...dar mi se pare un pic...cam AIUREA acest sticker ..adica nu prea seamna aatat de bine cu cele originale...si...daca nu ma isnel nu il vad nici foarte bine taiat !

PDV_1989 19-08-10 15:35

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Quote:

Originally Posted by catalin_toyo (Post 3595931)
salut , scuzama ca intervin ...dar mi se pare un pic...cam AIUREA acest sticker ..adica nu prea seamna aatat de bine cu cele originale...si...daca nu ma isnel nu il vad nici foarte bine taiat !

Nu este nici o problema pentru interventie, iti zic doar ca stikerele sunt luate de la cineva care lucreaza la politie in pipera si nu are cum sa fie diferite de cele originale pentru ca astea care le am eu sunt luate de la ei. bafta.

peter 20-08-10 11:46

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3596099)
Nu este nici o problema pentru interventie, iti zic doar ca stikerele sunt luate de la cineva care lucreaza la politie in pipera si nu are cum sa fie diferite de cele originale pentru ca astea care le am eu sunt luate de la ei. bafta.

IPA si antidrog nu ai ?


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning