Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Daewoo (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo.html)
-   -   Ma poate ajuta cineva va rog (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo/199912-poate-ajuta-rog.html)

alexandru_vl 20-07-10 15:41

Ma poate ajuta cineva va rog
 
Am o nubira 1 din 2002 si recent am cumparat un mp3 player si nu am gasit mufa universala sa ma leg direct de la cea din masina.Eu am casetofonu la masina cu CD player incorporat si am incercat sa leg firele din fufa cu cele de al mp3 player si nu am reusit si acum nu mai pot sa fac mufa originala la loc sa o bag in casetofonu masini ca am scos pinii si am uitat sa fac si eu o poza 2 inainte sa ma apuc dupaia mi-am dat seama. Daca este cineva care ma poate ajuta si pe mine cu cateva poza de la mufa care intra in casetofonu cum sunt firele bagate in mufa :sad:.



Multumesc mult si astept poze pe [email protected] daca ma poate ajuta cineva

botoshel 21-07-10 08:05

Re: Ma poate ajuta cineva va rog
 
cel mai simplu la niste baieti care monteaza alarme si casetofoane 50 de lei si gata :D treaba e rezolvata


All times are GMT +2. The time now is 05:45.

- Copyright 2026 4Tuning