Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Sagem My-c3 Nou! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/19895-sagem-my-c3.html)

teddy 04-07-06 03:22

Sagem My-c3 Nou!
 
1 Attachment(s)
Telefonul este folosit doar o saptamana, a fost luat din Anglia special pentru a fi folosit in Romania pe perioada de o saptamana cat a stat mama mea aici, apoi mi-a ramas mie.
Nu este codat si dupa cum am scris e nou-nout, impecabil.
De cand a plecat maica-mea nu l-am inchis si s-a inchis singur dupa 6 zile (deci bateria e foarte buna).
Color, polifonic, etc.
Exact ca cel din imagine.
Pret 200 RON, cred ca e mai mult decat bine pentru un telefon nou.

0723 594 690

teddy 04-07-06 21:36

Re: Sagem My-c3 Nou!
 
vandut, se poate inchide. multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 05:53.

- Copyright 2026 4Tuning