![]() |
Sagem My-c3 Nou!
1 Attachment(s)
Telefonul este folosit doar o saptamana, a fost luat din Anglia special pentru a fi folosit in Romania pe perioada de o saptamana cat a stat mama mea aici, apoi mi-a ramas mie.
Nu este codat si dupa cum am scris e nou-nout, impecabil. De cand a plecat maica-mea nu l-am inchis si s-a inchis singur dupa 6 zile (deci bateria e foarte buna). Color, polifonic, etc. Exact ca cel din imagine. Pret 200 RON, cred ca e mai mult decat bine pentru un telefon nou. 0723 594 690 |
Re: Sagem My-c3 Nou!
vandut, se poate inchide. multumesc.
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:53. |
- Copyright 2026 4Tuning