Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/198150-vand-eleron-tip-e36-e46-e39-100-ron.html)

cosmin_mano 08-07-10 23:23

Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Vand eleron tip M,produs de kamei,din plastic abs,flexibil.Se potriveste pe e36,e46,e39.Pret 100 ron
Nr contact: 0765511442 Cosmin

cosmin_mano 11-07-10 05:25

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Vand eleron tip M,ESTE ORIGINAL ,BMW,flexibil.Se potriveste pe e36,e46,e39.Pret 100 ron
Nr contact: 0765511442 Cosmin

haristeas51 11-07-10 08:08

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
poze ?

cosmin_mano 11-07-10 15:40

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Quote:

Originally Posted by haristeas51 (Post 3509211)
poze ?

Nu am poze,am sa ii fac mai pe seara.Ne putem intalni sa il vezi daca esti din bucuresti

cosmin_mano 13-07-10 03:11

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Valabil

cosmin_mano 16-07-10 13:41

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Vand eleron tip M,ESTE ORIGINAL ,BMW,flexibil.Se potriveste pe e36,e46,e39.Pret 100 ron
Nr contact: 0765511442 Cosmin

cosmin_mano 28-07-10 01:05

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Vand eleron tip M,ESTE ORIGINAL ,BMW,flexibil.Se potriveste pe e36,e46,e39.Pret 100 ron

cosmin_mano 02-08-10 11:12

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
99 ron..............

cosmin_mano 16-08-10 20:21

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Vand eleron tip M,ESTE ORIGINAL ,BMW,flexibil.Se potriveste pe e36,e46,e39.Pret 100 ron
Nr contact: 0765511442 Cosmin

avrelius 16-08-10 20:39

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
pune o poza ca ma intereseaza.si+de asta ai mai multe sanse sa il vinzi.:D

cosmin_mano 16-08-10 21:23

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Quote:

Originally Posted by avrelius (Post 3589802)
pune o poza ca ma intereseaza.si+de asta ai mai multe sanse sa il vinzi.:D

Salut,nu am cu ce sa fac poze,vad ca esti din bucuresti,ne putem intalni sa il vezi.
0765511442-Cosmin

avrelius 16-08-10 21:45

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
sper ca este de portbagaj si nu de luneta....te sun maine dupa ora 18.

cosmin_mano 17-08-10 00:08

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Quote:

Originally Posted by avrelius (Post 3589977)
sper ca este de portbagaj si nu de luneta....te sun maine dupa ora 18.

Este de portbagaj.Ne auzim la tel

crysty.bobok 17-08-10 18:49

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Sunt interesat si eu ... daca nu se da maine .. anuntama si pe mine!

Bafta !

cosmin_mano 17-08-10 19:14

Re: Vand eleron tip M e36,e46,e39 100 ron
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3591773)
Sunt interesat si eu ... daca nu se da maine .. anuntama si pe mine!

Bafta !

Ne auzim la telefon.Ai nr mai sus


All times are GMT +2. The time now is 20:35.

- Copyright 2026 4Tuning