![]() |
arcuri bmw e36
de curand mi-am achizitionat niste jante pe 17" cu cauciucuri 205/45/r17 si masina e prea inalta pe fata. acum vine si intrebarea, pot sa tai din arcuri sa o mai cobor putin cam 2-3 cm? mentionez ca doar pe fata vreau sa tai din arcuri.
vreau sa stiu doar daca se poate si ce dezavantaje sunt? |
Re: arcuri bmw e36
eu zic sa stai linistit cu taiatul din arcuri... e una din marile prostii pe care le poti face.
strange ceva banuti si puneti o suspensie sport macar pe fata |
Re: arcuri bmw e36
ms ptr. raspuns, m-am mai gandit oare daca schimb doar arcurile stock cu unele sport si sa las telescoapele originale mai coboara masina? se simte vreo diferenta ceva, sau nu merita?
|
Re: arcuri bmw e36
Quote:
|
Re: arcuri bmw e36
salut. am eu un set de arcuri sport Weitec pt E36 pe fatza, le dau la un pret foarte bun. daca esti interesat lasa-mi un PM.
bonus: livrare la domiciliu:)))) |
| All times are GMT +2. The time now is 18:15. |
- Copyright 2026 4Tuning