Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Programul Rabla 2013: cupoane valorice, cupoane rabla (https://forum.4tuning.ro/630-programul-rabla-2013-cupoane-valorice-cupoane-rabla.html)
-   -   Vand voucher (https://forum.4tuning.ro/630-programul-rabla-2013-cupoane-valorice-cupoane-rabla/197196-vand-voucher.html)

ovidiup 03-07-10 11:39

Vand voucher
 
Vand voucher cu dosar complet , pret 1500 lei negociabil .Tel 0729110206

ovidiup 05-07-10 11:55

Re: Vand voucher
 
up, 1400lei negociabil :wink:

ovidiup 07-07-10 11:56

Re: Vand voucher
 
up ,1350 lei

ovidiup 09-07-10 12:37

Re: Vand voucher
 
up ,1300 lei

gigi2 09-07-10 17:54

Re: Vand voucher 2010
 
Vand 1 voucher cu toate actele legalizate:
1.Voucher
2.Talonul masinii-copie legalizata
3.certificat de distrugere-copie legalizata
4.certificat de radiere-copie legalizata
Pret 1500 ron,350euro,sunt proprietarul voucherului,tel:0729849169,[email protected]-http://grigorita69.blogspot.com.
Hunedoara-Valea Jiului-Vulcan.

ovidiup 09-07-10 21:58

Re: Vand voucher
 
salut , frumos ar fi sa iti deschizi un topic al tau ;)

gigi2 10-07-10 14:04

Re: Vand voucher
 
Salut,dupa cum vezi eu il vand cu 1500,e ca si cum as trimite eventualii cumparatori la tine (ca scazi la greu din pret vad).Asa ca nu te supara ia-l ca pe un ajutor sau stiu eu ce altceva ca oricum nu-ti stric pretul, iar eventualii cumparatori din Hunedoara or sa apeleze la mine .Asa ca ne ajutam reciproc cumva....Bafta si vanzare cat mai rapida.

ovidiup 12-07-10 10:27

Re: Vand voucher
 
Up 1250 lei azi.
Atata timp cat moderatorii nu au nici o treaba e ok. Bafta !

ovidiup 14-07-10 22:39

Re: Vand voucher
 
adjudecat pentru 1200 lei...


All times are GMT +2. The time now is 09:09.

- Copyright 2026 4Tuning