![]() |
Vand voucher
Vand voucher cu dosar complet , pret 1500 lei negociabil .Tel 0729110206
|
Re: Vand voucher
up, 1400lei negociabil :wink:
|
Re: Vand voucher
up ,1350 lei
|
Re: Vand voucher
up ,1300 lei
|
Re: Vand voucher 2010
Vand 1 voucher cu toate actele legalizate:
1.Voucher 2.Talonul masinii-copie legalizata 3.certificat de distrugere-copie legalizata 4.certificat de radiere-copie legalizata Pret 1500 ron,350euro,sunt proprietarul voucherului,tel:0729849169,[email protected]-http://grigorita69.blogspot.com. Hunedoara-Valea Jiului-Vulcan. |
Re: Vand voucher
salut , frumos ar fi sa iti deschizi un topic al tau ;)
|
Re: Vand voucher
Salut,dupa cum vezi eu il vand cu 1500,e ca si cum as trimite eventualii cumparatori la tine (ca scazi la greu din pret vad).Asa ca nu te supara ia-l ca pe un ajutor sau stiu eu ce altceva ca oricum nu-ti stric pretul, iar eventualii cumparatori din Hunedoara or sa apeleze la mine .Asa ca ne ajutam reciproc cumva....Bafta si vanzare cat mai rapida.
|
Re: Vand voucher
Up 1250 lei azi.
Atata timp cat moderatorii nu au nici o treaba e ok. Bafta ! |
Re: Vand voucher
adjudecat pentru 1200 lei...
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:09. |
- Copyright 2026 4Tuning