Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   mda si ieo am avut parte de un accident aseara cu scirocco XZP (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/19711-mda-ieo-parte-accident-aseara-scirocco-xzp.html)

Mario_Dub 29-06-06 19:38

mda si ieo am avut parte de un accident aseara cu scirocco XZP
 
pentru cei care au auzit ca masina ar fi altceva decat masina nu, tin sa mentionez ca nu i-a fost afectata structura... din pacate am spart un far si semnal, aripa sifonata, usa indoita, capota ciupita putin, puntea spate pare sa fie stramba deci oricum o schimb... oful meu cel mai mare sunt rotile de pe partea stanga pe care le-am atins destul, cea de pe fata este indoita putin iar cea de pe spate este zgariata pe tot conturul... in mare parte ieo am fost vinovat ca am plecat cu masina desi franele dadeau semne ca nu ar merge corect si la unirii pe chei am ramas fara ele doar cu frana de motor rezultatul fiind dezastruos pt mine si ink 2 masini pe care le-am lovit... in fine revin si cu poze dupa ce ma mai pun si ieo pe picioare... tot azi am auzit ca si DOG-ul a avut parte de o experienta mult mai nefasta decat a mea si nu pot decat sa-i urez multa bafta... de asemenea pe aceasta cale ii rog pe cei care au idee unde as putea gasi o usa dreapta si un far dreapta sa ma anunte si pe mine:(

13RvR 30-06-06 08:19

Re: mda si ieo am avut parte de un accident aseara cu scirocco XZP
 
Quote:

Originally Posted by tru_astra
pentru cei care au auzit ca masina ar fi altceva decat masina nu, tin sa mentionez ca nu i-a fost afectata structura... din pacate am spart un far si semnal, aripa sifonata, usa indoita, capota ciupita putin, puntea spate pare sa fie stramba deci oricum o schimb... oful meu cel mai mare sunt rotile de pe partea stanga pe care le-am atins destul, cea de pe fata este indoita putin iar cea de pe spate este zgariata pe tot conturul... in mare parte ieo am fost vinovat ca am plecat cu masina desi franele dadeau semne ca nu ar merge corect si la unirii pe chei am ramas fara ele doar cu frana de motor rezultatul fiind dezastruos pt mine si ink 2 masini pe care le-am lovit... in fine revin si cu poze dupa ce ma mai pun si ieo pe picioare... tot azi am auzit ca si DOG-ul a avut parte de o experienta mult mai nefasta decat a mea si nu pot decat sa-i urez multa bafta... de asemenea pe aceasta cale ii rog pe cei care au idee unde as putea gasi o usa dreapta si un far dreapta sa ma anunte si pe mine:(

:cry: Imi pare rau ...dar se intampla, desi nu este o bucurie , bine ca ai scapat doar cu atat ... fierul se indreapta ;) ... pe viitor nu mai incerca norocul asa ...

Mario_Dub 01-07-06 21:49

Re: mda si ieo am avut parte de un accident aseara cu scirocco XZP
 
4 Attachment(s)
au aparut si pozele

Spark 01-07-06 23:32

Re: mda si ieo am avut parte de un accident aseara cu scirocco XZP
 
sincer imi pare rau pt tine ...
totusi bine ca e doar atat pentru ca putea fi mult mai grav.
oricum ... de acuma sa ai mai mare grija ... si spor la lucru cu refacutul masinii :)

Psycho 01-07-06 23:36

Re: mda si ieo am avut parte de un accident aseara cu scirocco XZP
 
hai k i-ai dat-o bine esti campion ...

Mario_Dub 02-07-06 16:20

Re: mda si ieo am avut parte de un accident aseara cu scirocco XZP
 
din fericire la categoria musca:D

pheerya 21-09-06 23:40

Re: mda si ieo am avut parte de un accident aseara cu scirocco XZP
 
bine k acum e la fel ca inainte...kiar mai frumoasa...:D


All times are GMT +2. The time now is 09:08.

- Copyright 2026 4Tuning