![]() |
JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a
Regulile sunt aceleasi ca in topicul anterior.
Dati-i drumul! |
2 Attachment(s)
Ghiciti-o pasta
Se accepta doar producatorul ca modelul nu-l stiu nici eu, doar il banuiesc. |
ford escort
|
Ok este forte greu de spus, este un disel oricum, probabil ceva din Germania(Mercedes sau Audi) :?:
|
model dupa 90
|
ce a ginit-o fxn.
bravo man baga poza |
momentan nu sunt acasa ca sa bag ceva, cand ajung .... :wink:
|
Re:
Quote:
De unde stii mane k e \"disel\"????? :D |
De la toba, ca e cu gura-n jos... :P :P :P :lol:
|
Dap...exact...de la toba....majoritatea dizelurilor au capul tobei directionat in jos :!:
Nu baga nimeni poza :?: |
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: NO COMMENT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Hai mai bagati o poza ..........sau este obligatoriu sa il asteptam pe el :?: :cry: :cry: :cry:
|
sunt vreo 3 sau 4 poze cu accidentu asta...ori aici pe 4tuning sau automotor...nuj pe care forum mai precis,dar am vazut`o si acuma un tampit de lapsus....
|
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: Eu am glumit la faza cu toba.... :lol: :lol:
Anyway...iata una usoara... :arrow: |
ford capry
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning