Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Asa se parcheaza. Da? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/19706-parcheaza.html)

Jailbird 29-06-06 16:24

Asa se parcheaza. Da?
 
4 Attachment(s)
Sunt convins ca fiecare din noi da zilnic peste exemplare mai mult sau mai putin familiarizate cu volanul. Domnisoara posesoare de Fabia din imaginile atasate are prostul obicei sa parcheze cum o taie ... era sa scriu capul dar m-am abtinut. Las imaginile sa vorbeasca :D

Mare ti-e gradina Doamne!

Sa nu uitam nici de spiritul "civic" al posesorului de Land Cruiser. Nu de alta da se supara si data viitore...

BASU 29-06-06 17:59

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
nu ai frate ce sa le faci... sunt peste tot... ne-au invadat :))

dexter_20 29-06-06 21:41

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
Daca ai Landcruiser trebuie sa fii cu 3 oua?Nu cred. Ar merita un cauciuc spart.

mihai134 30-06-06 13:48

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
ce s-ar fi facut daca avea maybach :peace:

Psycho 30-06-06 20:25

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
eee .. auzi la el .. cauciuc .. vad k stai la etaj .. mai ia un prieten si facetzi pariuri care nimereshte cele mai multe oua in fabia ;)

Spark 30-06-06 21:07

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
ce am enerveaza si pe mien fazele astea ...
stiu ca odata am intrat la un magazin si am parcat normal si unu a parcat in spatele meu .. si zice ... ca doar 2 minute. si nu trece jumatea de ora si el inca nu era si eu ma grabeam undeva. am fiert in suc propriu.

Slim29 03-07-06 00:45

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
dale niste chei dak te enerveaza

Jailbird 04-07-06 18:23

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
3 Attachment(s)
Episodul 2 ca vaz ca va place

Spark 05-07-06 13:29

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
pozele asta nu prea mai prezinta asa mare interes .. :lol:

oftopic : u iti fotografiezi parcarea in fiecare zi ? :))))

iasi_drifter 05-07-06 21:31

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
1 Attachment(s)
poza facuta acum vreo 2 ore. nu am mai vazut masina pana acum. nush daca era femeie dar oricum e unul care mai vine pe aici cateodata si o parcheaza oblic adica si mai prost.
pentru claritatea geamului prin care a fost facuta poza ii pot multumi vecinului de sus.

MagicOne 12-07-06 04:48

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
daca omului ii place sa stea pe mijloc, poate chiar era femeie, atunci e de intelels....

Seat_TDI 20-07-06 18:57

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
:-) eu cred ca nu a vrut sa o bage sub pomi ca sa nu o gaseasca plina de kk de pasarele

lascarica 24-07-06 12:14

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
Quote:

Originally Posted by slim4r5
dale niste chei dak te enerveaza

Ce masina ai tu ,de esti asa radical cu solutiile?...stii cat costa vopsitul complet? CE vina are masina pentru neglijentza soferului?? Du-te si bate-l pe ala,nu te lua de masina lui,ca n-a venit singura acolo...daca nu te tine sa te iei de el,inghite in sec si Taci. Am turnat si io unu d-asta ca tine cu cheia...cica nu-l lasasem pe el sa treaca strada...am aflat dupa ce,din pacate ,l-am vazut de la etaj ca a dat,nu i-am zis nimic si l-am gasit la coltul blocului,si neavand cheie la mine,eu i-am dat cu bata din dotarea masinii,peste picioruse,si din cauza lui(s-a lasat) si din pacate->si-n capatana:(. Mia parut rau dup-aia ,dar si-a cautat-o.
iti recomand sa nu mai faci afirmatii d-astea in public. Poate citeste un om suparat caruia tocmai i-a dat o vita cu cheia pe o masina recent adusa,fara casco,eventual si ceva de peste 20.000e.....si,poate te cheama pe tine (exista modalitati;) ) sa te-ntrebe de sanatate,sub imperiul furiei declansate de eveniment;)
O zi buna,

ESPinoza 24-07-06 15:58

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
Quote:

Originally Posted by lascarica
Ce masina ai tu ,de esti asa radical cu solutiile?...stii cat costa vopsitul complet? CE vina are masina pentru neglijentza soferului?? Du-te si bate-l pe ala,nu te lua de masina lui,ca n-a venit singura acolo...daca nu te tine sa te iei de el,inghite in sec si Taci. Am turnat si io unu d-asta ca tine cu cheia...cica nu-l lasasem pe el sa treaca strada...am aflat dupa ce,din pacate ,l-am vazut de la etaj ca a dat,nu i-am zis nimic si l-am gasit la coltul blocului,si neavand cheie la mine,eu i-am dat cu bata din dotarea masinii,peste picioruse,si din cauza lui(s-a lasat) si din pacate->si-n capatana:(. Mia parut rau dup-aia ,dar si-a cautat-o.
iti recomand sa nu mai faci afirmatii d-astea in public. Poate citeste un om suparat caruia tocmai i-a dat o vita cu cheia pe o masina recent adusa,fara casco,eventual si ceva de peste 20.000e.....si,poate te cheama pe tine (exista modalitati;) ) sa te-ntrebe de sanatate,sub imperiul furiei declansate de eveniment;)
O zi buna,

la ce sa te astepti de la el nu vezi ca are 15 ani..

Eugen_TL 24-07-06 16:29

Re: Asa se parcheaza. Da?
 
hahaha... eu cand eram cu SCOALA..bag la mine in spatele blocului (unde e si o parcare mai mare) ,e drum de acces oricum ! iar unu nu avea unde s=o parcheze si a lasat-o pe drum ! stam noi(eu cu instructoru') vreo jumatate de ora si apare si BOUL cu nevasta-sa! eu ii zic " asa se parcheaza domne stam de 30 de minute sa ducem masina in parcarea din partea cealalta ?" la care ala nesimtit " nu v-ati topit" eu mai berbec din fel (si din zodie de fapt) ma sui inapoi ca eram inca in ora de condus si stau! ala da cu spatele ..se da jos cica" hai domne lasa-ma sa trec" ba fratilor.. 10 minute am stat acolo si tot nu l-am lasat pe bou sa treaca... noi stateam ne uitam p niste foi in masina ..ala s-a ofticat si s-a dus in parcarea din partea cealaalta..noi am mai stat 3 minute de al draq ..dupa care plecam !

si o data taicamiu cu aro si-a facut loc pe langa o dacia o data! de aceea avea bullbar aro ce draq ! :)

alta faza tare la mine in spatele blocului..sunt garaje si e si un deal lin dar langa deal e un deal mic dar cu o inclinatie 75 grade cred ! unu cu un seria 7 a vrut sa urce cu partea stanga pe LIN si cu partea dreaapta pe dealu mic! ghici ce s-a intamplat? a ramas suspendat omu cu masina ! :)))) statea masina pe prag cu roata stanga fatza in aer... nu putea s-o miste de acolo sub nici o forma! si ce s-a gandit omu sa faca..a luat un copil daca avea 8 ani era bine :) si l-a pus sa accelereze ca el sa apese pe masina sa aiba contacact cu solu :))) si pustiu a apasat incat s-a mai dus vreo 300 m si machedonu facea " ba putzaaaaaaa franaaaaaaaaa ba gata" apoi il injura si pleaca! mai lipsea sa-i dea una si era TZARAN RAU !


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning