![]() |
Drag race Alexeni 11 iulie 2010
Concurenti si publicul galatean este asteptat pe data de 11 iulie 2010 pe Aeroportul Alexeni la 8 km de Urziceni la DELTA DRAG RACE etapa 3.Mai multe detalii in curand.
|
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
Quote:
|
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
Quote:
Concurenti ,publicul galatean si brailean este asteptat pe data de 11 iulie 2010 pe Aeroportul Alexeni la 8 km de Urziceni la DELTA DRAG RACE etapa 3.Mai multe detalii in curand. |
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
Quote:
|
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
Quote:
|
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
|
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
Cursa se amana pana la o o noua data.Motivele ar fi:
1.Nu avem timp pana duminica sa curatam pista si sa o reparam 2.Cronometrarea inca nu a ajuns in Romania. Ne cerem scuze. |
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
Pana la urma cursa se tine dar in sistemul LEGAL RACING,fara cronometare,deci in concluzie duminica asta va asteptam acolo.
|
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
Cursa nu se mai organizeaza.
|
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
Ori se tine Ori nu se tine:!::?:HOTARITIVA ODATA:twisted:
|
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
Un mail primit de la organizatori, trimis cuiva, care urma sa se traga.
"Buna ziua, Considerati acest anunt ca fiind cel final. Etapa din data de 11 Iulie 2010 NU SE MAI TINE ! Orice alta informatie este doar un zvon! Deci in concluzie Nu veniti pe 11 iulie 2010 la alexeni ca veniti degeaba! Va multumesc!" |
Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
am primit si eu ceva de genu .....idee e ca a cam fost de K K T toata treaba asta cu: se face ..ba nu se face... si era destul de evident tinand cont ca anuntul a fost facut asa...
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning