Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Drag race Alexeni 11 iulie 2010 (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/196624-drag-race-alexeni-11-iulie-2010-a.html)

xfactor 29-06-10 16:05

Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Concurenti si publicul galatean este asteptat pe data de 11 iulie 2010 pe Aeroportul Alexeni la 8 km de Urziceni la DELTA DRAG RACE etapa 3.Mai multe detalii in curand.

Marian20 29-06-10 18:04

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Quote:

Originally Posted by xfactor (Post 3480079)
Concurenti si publicul galatean este asteptat pe data de 11 iulie 2010 pe Aeroportul Alexeni la 8 km de Urziceni la DELTA DRAG RACE etapa 3.Mai multe detalii in curand.

speram sa veniti la fel de multi ca si data trecuta... daca nu ai spus asta nu ai spus nimic :) asa ca dragi braileni nu sunteti invitati ... :P

xfactor 29-06-10 18:21

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Quote:

Originally Posted by Marian20 (Post 3480364)
speram sa veniti la fel de multi ca si data trecuta... daca nu ai spus asta nu ai spus nimic :) asa ca dragi braileni nu sunteti invitati ... :P

Scuze omule am uitat ca braila si galati sunt la un loc acolo.Daca il aduci si pe Dragos cu evo 8 primesti inscrierea gratuita;) deci imi cer scuze si rectific:

Concurenti ,publicul galatean si brailean este asteptat pe data de 11 iulie 2010 pe Aeroportul Alexeni la 8 km de Urziceni la DELTA DRAG RACE etapa 3.Mai multe detalii in curand.

Marian20 29-06-10 19:14

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Quote:

Originally Posted by xfactor (Post 3480419)
Scuze omule am uitat ca braila si galati sunt la un loc acolo.Daca il aduci si pe Dragos cu evo 8 primesti inscrierea gratuita;) deci imi cer scuze si rectific:

Concurenti ,publicul galatean si brailean este asteptat pe data de 11 iulie 2010 pe Aeroportul Alexeni la 8 km de Urziceni la DELTA DRAG RACE etapa 3.Mai multe detalii in curand.

Cand s-o intoarce de pe oceane.... probabil o sa vina.... pana atunci.. ata ete... si mai era ceva... la ultima etapa nu a fost nimeni de la gl printre cei inscrisi... iar ca spectatori, ce stiu eu sigur aprox 1 :)

shadowro 30-06-10 13:44

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Quote:

Originally Posted by Marian20 (Post 3480548)
Cand s-o intoarce de pe oceane.... probabil o sa vina.... pana atunci.. ata ete... si mai era ceva... la ultima etapa nu a fost nimeni de la gl printre cei inscrisi... iar ca spectatori, ce stiu eu sigur aprox 1 :)

hai ca ai fost tare :))

xfactor 01-07-10 23:54

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Un filmulet cu ce a fost data trecuta enjoy.

https://www.youtube.com/watch?v=krmlO56zKy4

xfactor 06-07-10 14:33

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Cursa se amana pana la o o noua data.Motivele ar fi:
1.Nu avem timp pana duminica sa curatam pista si sa o reparam
2.Cronometrarea inca nu a ajuns in Romania.
Ne cerem scuze.

xfactor 07-07-10 15:26

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Pana la urma cursa se tine dar in sistemul LEGAL RACING,fara cronometare,deci in concluzie duminica asta va asteptam acolo.

vGaBy 10-07-10 04:15

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Cursa nu se mai organizeaza.

avolex 10-07-10 11:19

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Ori se tine Ori nu se tine:!::?:HOTARITIVA ODATA:twisted:

Bolo_BCD 10-07-10 11:29

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
Un mail primit de la organizatori, trimis cuiva, care urma sa se traga.

"Buna ziua,
Considerati acest anunt ca fiind cel final.
Etapa din data de 11 Iulie 2010 NU SE MAI TINE !
Orice alta informatie este doar un zvon!
Deci in concluzie Nu veniti pe 11 iulie 2010 la alexeni ca veniti degeaba!
Va multumesc!"

CRC'ul 10-07-10 19:30

Re: Drag race Alexeni 11 iulie 2010
 
am primit si eu ceva de genu .....idee e ca a cam fost de K K T toata treaba asta cu: se face ..ba nu se face... si era destul de evident tinand cont ca anuntul a fost facut asa...


All times are GMT +2. The time now is 00:01.

- Copyright 2026 4Tuning