Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Oltcit tuning (https://forum.4tuning.ro/135-oltcit-tuning.html)
-   -   Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT (https://forum.4tuning.ro/135-oltcit-tuning/19644-hai-vedem-tare-oltcit.html)

bogdanlascu 21-08-06 21:59

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
io nu ma cert cu nimeni ,dar cind vad ca cineva tot vb de masina altcuiva.......mai bine taci

bodyspeed 21-08-06 22:00

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 527248)
sper sa vedem oltciturile noastre si binenteles a lui dany peste cativa ani sa vedem cu ce ne mai laudam cu iLEGALE sau LEGALE cu s-au fara prea multe premii cum o fi ;)

se pare ca nu citesti tot sau uiti repede..... dar am specificat... si m-am referit la plural.. oltciturile noastre... citeste cu atentie...
iti mai aduci aminte ce faceai la 13 ani.. eu din cate stiu eram cu fetele :lol: mai tarziu a venit si pasinea cu masina.... dar totul in legalitate adica peste 5 ani cand mi-am luat permisul,,...

bogdanlascu 21-08-06 22:04

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 527298)
incepem vro disputa ca oricum am dreptate.....dani merita tot respectul ca de altfel si bogdan lascu....

merci

ce vroiam eu sa spun este ca fiecare sa vb in numele lui si despre masina lui .
end of story

valib 21-08-06 22:09

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
oare de ce dispar mesaje de aici?
cine se simte?

bodyspeed 21-08-06 22:14

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 527309)
merci

ce vroiam eu sa spun este ca fiecare sa vb in numele lui si despre masina lui .
end of story

si nu puteai sa zici de la inceput asta... sau trebuia sa spuna piticu
.. ps.. o sa sterg tot ce este offtopic dar maine... ca sa nu ziceti ca stearsa moderatoru
tizule scuze daca te-am jignit intr-un fel sau altu nu trebuia ajuns aici...dar nici tu nu ai aplanat conflictul si te-ai lasat .... in joc de cuvinte care desi m-ai facut pustiulica...

bogdanlascu 21-08-06 22:15

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 504018)
vali are dreptate al meu inca nu este turbo si nici macar nu am pus motorul pe masina fara turbo,din cauza jantelor si a cauciucurilor(25 mil)motorul turbo mai trebuie sa astepte putintel ,cit despre cel mai tare eu am votat jjs pt aspect,si daca puteam votam pmd pt motor,al meu este un loc mai jos decit astea ,deocamdata

deci repet jjs aspect ext si pmd motor

bodyspeed 21-08-06 22:17

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Quote:

Originally Posted by valib (Post 527313)
oare de ce dispar mesaje de aici?
cine se simte?

chiar trebuie sterse dar asta trebuie facut este offffffffffftopic rau;)

bogdanlascu 21-08-06 22:19

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
deci tizule sterge ce vrei,io zisei doar atit fiecare sa vb in numele lui,daca n-are net ,sanatate fericire numai bine,sa ramina necunoscut ,io-mi rup mainile in fiare zi de zi la oltcituri si seara am timp 2 ore sa scriu pe net

dj16xxs 21-08-06 22:27

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
se pare ca insusi moderatorul intretine off-topicul....mai putina vorba si mai multe lucruri concrete....in afara de cei de mai sus din top si bogdan nu prea vad sa fi bagat altii care sunt activi aici bani in oltcit...asa ca voi ar trebui sa ascultati mai mult....
voi reveni daca e cazul!

vali-tgm 21-08-06 22:54

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
deci PMD e cel mai tare ziceti ? care imi poate oferii ceva detalii daca il rog frumos despre motorul lui , adica ce modificari importante a adus la acesta?

ovvy 22-08-06 11:25

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
e de apreciat la Dani PMD si faptul ca inca pastreaza oltcitul si chiar il imbunatateste in timp ce marea majoritate le-am vandut. Apropo am vazut ca XXS-ul (oltcitul) este din nou de vanzare 2000 de euro, cine o sa fie norocosul de data asta? Oricum e bine ca mai sunt si cativa care continua sa aiba pasiune pentru marca asta de masina.

mad_mike 22-08-06 13:44

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Si mie imi pare rau ca acest fenomen este in expansiune si de aceea si eu am respect pt Dani.
PS:Acum si GCF-ul este de vanzare.....L-am vazut in craiova in fata garii:sad:

bodyspeed 22-08-06 20:26

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 527324)
se pare ca insusi moderatorul intretine off-topicul....mai putina vorba si mai multe lucruri concrete....in afara de cei de mai sus din top si bogdan nu prea vad sa fi bagat altii care sunt activi aici bani in oltcit...asa ca voi ar trebui sa ascultati mai mult....
voi reveni daca e cazul!

chiar daca am intretinut off topicul aici ...
chiar nu am vrut sa se ajunga aici..dar se sustin si anume oltcituri care nu sunt in clasament adica de acel oltcit cu turbo..
dar tu si lascu ati sustinut tare si mare argumentele voastre.. in cazul lui lascu sa zicem isi apara dreput.... amintit chiar de tine... acela ca a bagat si mai baga bani in oltcit...si ii doresc bafta multa
dar in cazul tau.. l-ai avut l-ai dat.. acum iara se vinde ... poate il iei inapoi...
desi acest top este facut.... si felicitari tuturor
mai intra.. in curand lascu si eu daca nu zic nimic de al meu oltcit asta nu inseamna ca e mult mai prejos fata de cele din clasament .. poate e mai sus .. si o sa fie...asta iti garantez ...

dj16xxs 22-08-06 22:52

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 528223)
chiar daca am intretinut off topicul aici ...
chiar nu am vrut sa se ajunga aici..dar se sustin si anume oltcituri care nu sunt in clasament adica de acel oltcit cu turbo..
dar tu si lascu ati sustinut tare si mare argumentele voastre.. in cazul lui lascu sa zicem isi apara dreput.... amintit chiar de tine... acela ca a bagat si mai baga bani in oltcit...si ii doresc bafta multa
dar in cazul tau.. l-ai avut l-ai dat.. acum iara se vinde ... poate il iei inapoi...
desi acest top este facut.... si felicitari tuturor
mai intra.. in curand lascu si eu daca nu zic nimic de al meu oltcit asta nu inseamna ca e mult mai prejos fata de cele din clasament .. poate e mai sus .. si o sa fie...asta iti garantez ...

poate o sa-l iau...poate nu...ideea e ca nu ai de ce sa comentezi la adresa mea si la a lui bogdan pentru ca nu stii cat am muncit eu la a mea si el la lui iar nu inteleg de ce esti tu purtatorul de cuvant al lui dani sau avocatul lui in unele cazuri....vorbesti despre aceea masina ca si cand ar fi a ta...ceea ce nu este normal....asa gandesc eu....eu stiu pas cu pas cum s-a facut masina aia...si stiu si cati bani si cat efort a fost depus ca sa se faca....de cand nu mai am oltcitul nu mai stiu ca nu am mai fost pe la garaj dar tot m-am intalnit cu dani la facultatate....asa ca eu nu sunt deloc aiurea pe subiect se pare ca ca altcineva..si nici bogdan nu e....aaaaa si dani mi-a zis ca in bucuresti chiar bogdan l-a ajutat cu fulia si e super baiat....de aia il si respect....pe langa faptul ca tace si le face.....
intrebare:care din voi ar mai da 12 mil pe o turbona noua???....

se pare ca am revenit si o sa mai revin cu siguranata!

Ja_Rule 22-08-06 23:09

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
16 XXS respect pt tine si bogdan .. dar te asigur ca o sa va urmez si eu in cel mai scurt timp (sa vad cum stau cu banii) si cu siguranta o sa dau banii astia pe o turbina .... dar mai am mult pana acolo ... bafta


All times are GMT +2. The time now is 10:28.

- Copyright 2024 4Tuning