![]() |
mai multi cai???
salutare forumisti..
am si eu o intrebare..am un bmw 316 i, an 1999, e46, 77 kw(106 cai cred..) ce se poate face pentru a castiga ceva cai in plus?si cati, mai exact? si de ce la un 318, exact acelasi motor, in 4 pistoane, are 118 cai? multumesc mult. |
īţz zīc io! GARANTAT!
O dai pe asta... mai pui un ban.. şi iei alta!!!
Īn funcţie de banu care īl dai, creşte şi puterea motorului! Acum am şi eu o īntrebare.... te-ai săturat să te facă la semafor loganuri de 1.6 ? |
Re: mai multi cai???
da..ms de sfat, dar e prea buna masina ca sa o vand..
cat despre semafor....nush ce sa zic, chiar nu am dat liniute cu ea, sa stiu cine ma face si cine nu...eram doar curios cum pot creste puterea; la un diesel e mai usor, dar la benzinar chiar nu stiu... |
Re: mai multi cai???
https://forum.4tuning.ro/15-sisteme-t...stertuner.html asta e cel mai bun exemplu, cam primul de la noi făcut, ia legatura cu MasterTuner de pe forum, sau fă le o vizită pe Teiul Doamnei. La 318 din ce stiu e diferită axa daca nu ma insel.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:49. |
- Copyright 2026 4Tuning