Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Invitatii Greenzoner (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/196216-invitatii-greenzoner.html)

Xteam 27-06-10 10:36

Invitatii Greenzoner
 
Salut!Greenzoner.com este un site care ofera premii mari oamenilor ce sunt inregistrati pe el.Nu trebuie decat sa inviti si tu la randul tau oameni pe site.Nu e teapa,cunosc 2 oameni care au primit de pe site,premii mici intradevar(ipod shuffle),dar au primit.Daca doriti sa intrati pe site,lasati aici sau pe PM o adresa de e-mail.Primiti din start 200 Puncte.Multumesc pt atentia acordata!

PS:Fiind pe bune,sper sa nu se stearga topicul!

kagula_89 27-06-10 12:27

Re: Invitatii Greenzoner
 
[email protected] ,da-mi si mie!

Xteam 27-06-10 12:29

Re: Invitatii Greenzoner
 
Am trimis tuturor.Un sfat:Aveti rabdare,unele mailuri ajung mai greu.Stima!

Xteam 27-06-10 21:28

Re: Invitatii Greenzoner
 
Hai,nu mai vreti nimeni?Am invitatii si pe lockerz daca doriti :D

andi_cimpean 28-06-10 16:54

Re: Invitatii Greenzoner
 
Quote:

Originally Posted by Xteam (Post 3473489)
Salut!Greenzoner.com este un site care ofera premii mari oamenilor ce sunt inregistrati pe el.Nu trebuie decat sa inviti si tu la randul tau oameni pe site.Nu e teapa,cunosc 2 oameni care au primit de pe site,premii mici intradevar(ipod shuffle),dar au primit.Daca doriti sa intrati pe site,lasati aici sau pe PM o adresa de e-mail.Primiti din start 200 Puncte.Multumesc pt atentia acordata!

PS:Fiind pe bune,sper sa nu se stearga topicul!

Tu puştiule nu meriţi doar să ţi să închidă/şteargă topicul, ci meriţi banned pe ip.

Xteam 28-06-10 16:56

Re: Invitatii Greenzoner
 
Sincer,eu nu castig nimic impartind aceste invitatii.Nu sunt nici eu 100% sigur ca merge,cum e la Lockerz(de unde am tricoul si abtibildurile acasa).Merita sa incerc.

Xteam 11-07-10 13:06

Re: Invitatii Greenzoner
 
Daca mai vrea cineva,sa spuna.Am invitatii si pe Lockerz daca doriti :P

andy design x 12-07-10 10:41

Re: Invitatii Greenzoner
 
[email protected] , vreau si eu.

StoRo 09-08-10 13:18

Re: Invitatii Greenzoner
 
:)) cu astfel de reclama nu atragi lumea.

Xteam 09-08-10 13:20

Re: Invitatii Greenzoner
 
Eu pur si simplu incerc sa vad ce e cu site-ul.Daca merge,merge,daca nu,sanatate si virtute.

mitza mtb 12-08-10 02:47

Re: Invitatii Greenzoner
 
Vad ca numai merge siteul :lol:

Xteam 12-08-10 09:37

Re: Invitatii Greenzoner
 
Habar nu am care e treaba.Se pare ca e un alt site fals de adaugat pe lista.Puteti inchide topicul!Multumesc celor ce m-au ajutat!

rzvnb 14-09-10 15:19

Re: Invitatii Greenzoner
 
cine mai vrea invitatie sa scrie mail am doar 30 !! site este de incredere deja se castiga foarte bine si acuma se fac puncte si mai repede !!

b0b0 24-09-10 07:43

Re: Invitatii Greenzoner
 
[email protected]
Merci!

Xteam 30-09-10 13:31

Re: Invitatii Greenzoner
 
SUUUUUUUUS!Hai ca cica e pe bune,au bagat noi functii!


All times are GMT +2. The time now is 15:58.

- Copyright 2026 4Tuning