![]() |
Inca un enzo a luat calea nemuririi
1 Attachment(s)
Inca un enzo a luat calea nemuririi in Seoul, Corea de Sud
urmatoarea generatie o sa aiba oare pilot automat ? :rolleyes2 |
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
doamne inca unul? dupa ce ca sunt cateva le mai si trosnesc astia!
o sa devina specie in disparitie! |
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
:lol: Se imputineaza Enzourile....oameni cu bani si fara minte...isi merita soarta!
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
cu o masina ca aia te mai astepti sa mori acasa?
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
o sa devina din ce in ce mai exclusivit un enzo si din ce in ce mai scump:)
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
este inevitabil sa nu se intample accidente in general... dar cu un enzo si cu un picior drept mai 'nebun' chiar treci masura :)
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
fenyx ,nota zece frate ptr ce ai zis.de ce iti iei masina aia ?sa mergi cum mergi cu slk-ul sau sa stai proptit cu spatele tot timpul in spatar ?
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Pacat de masina...Nu mai sunt decat aprox 395 care pot fi facute praf .....
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
asta e reparabil :D
probabil astea 2 lovite sunt singurele cu propietari care au descoperit a doua jumatate a acceleratiei :D |
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Quote:
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
tui chinezu ala daramat... ce masina... moment de reculegere ...
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
dar cum s'a intamplat?? ca vad ca e lovita si in fata si in spate
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
vor exista tot timpul persoane cu f multi bani care sa cumpere asa ceva... si daca persoana respectiva are din nefericire un copil idiot... care vrea sa dea o tura cu masina.. ajunge la stiri ;)
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Pai ia sa adunam toti niste bani sa luam un Enzo la cheta ... ca oricum pretul lui va creste...facem si noi un ban cinstit ca astia-s prosti si le tot proptesc...pacat de ele:(
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:59. |
- Copyright 2026 4Tuning