Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Inca un enzo a luat calea nemuririi (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/19619-enzo-luat-calea-nemuririi.html)

ZoliaT 28-06-06 01:40

Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
1 Attachment(s)
Inca un enzo a luat calea nemuririi in Seoul, Corea de Sud

urmatoarea generatie o sa aiba oare pilot automat ? :rolleyes2

B-69-TAU 28-06-06 01:44

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
doamne inca unul? dupa ce ca sunt cateva le mai si trosnesc astia!
o sa devina specie in disparitie!

SUN 28-06-06 01:45

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
:lol: Se imputineaza Enzourile....oameni cu bani si fara minte...isi merita soarta!

fenyx 28-06-06 01:50

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
cu o masina ca aia te mai astepti sa mori acasa?

ESPinoza 28-06-06 01:56

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
o sa devina din ce in ce mai exclusivit un enzo si din ce in ce mai scump:)

SpeedeR 28-06-06 02:03

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
este inevitabil sa nu se intample accidente in general... dar cu un enzo si cu un picior drept mai 'nebun' chiar treci masura :)

GABBY_ 28-06-06 06:54

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
fenyx ,nota zece frate ptr ce ai zis.de ce iti iei masina aia ?sa mergi cum mergi cu slk-ul sau sa stai proptit cu spatele tot timpul in spatar ?

Zuky 28-06-06 08:06

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
Pacat de masina...Nu mai sunt decat aprox 395 care pot fi facute praf .....

beck 28-06-06 09:31

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
asta e reparabil :D

probabil astea 2 lovite sunt singurele cu propietari care au descoperit a doua jumatate a acceleratiei :D

Treshure 28-06-06 09:47

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
Quote:

Originally Posted by Zuky
Pacat de masina...Nu mai sunt decat aprox 395 care pot fi facute praf .....

crezi tu ca e irecuperabila? :P aia facuta praf de neamtz intradevar.. omu' nu se mai alege decat cu banii.. dar asta.. mai merge facuta ;) Daca nu.. sa o dea la baiatu' ca vand apartamentu', masina, si mai fac un imprumut la banca sa o repar :D

DyZ 28-06-06 09:49

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
tui chinezu ala daramat... ce masina... moment de reculegere ...

Razvan-CT 28-06-06 11:13

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
dar cum s'a intamplat?? ca vad ca e lovita si in fata si in spate

BASU 28-06-06 15:39

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
vor exista tot timpul persoane cu f multi bani care sa cumpere asa ceva... si daca persoana respectiva are din nefericire un copil idiot... care vrea sa dea o tura cu masina.. ajunge la stiri ;)

Cosmin255 28-06-06 16:24

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
Pai ia sa adunam toti niste bani sa luam un Enzo la cheta ... ca oricum pretul lui va creste...facem si noi un ban cinstit ca astia-s prosti si le tot proptesc...pacat de ele:(

ESPinoza 28-06-06 16:28

Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK
Pai ia sa adunam toti niste bani sa luam un Enzo la cheta ... ca oricum pretul lui va creste...facem si noi un ban cinstit ca astia-s prosti si le tot proptesc...pacat de ele:(

si tu ce ai sa faci? doar daca il tzii in garaj toata ziua.. ca la cum circula taximetristi la noi sigur tzi`o atinge careva fara sa ai tu nici o vina.. asta e


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning