Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   BMW M3 E92 x3 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/195682-bmw-m3-e92-x3.html)

ANDR31 24-06-10 10:18

BMW M3 E92 x3
 
4 Attachment(s)
Tema: BMW M3 E92 Racing Car

Participanți:
1. AnDy007
2. Cypos
3. DR4GOS

Va rog sa fiti fair play si sa respectati regulile:
-voturile trebuie acordate pe merit si argumentate
-la vot trebuie sa se tina cont de calitatea dar in aceeasi masura si de stilul in care a fost modificata masina. Se tine cont si de modul in care au fost facute pozele
-votantii trebuie sa aiba o vechime mai mare de 3 luni pe site + voturile nu se acorda pe prietenii, deci >
-cine nu e fair play nu mai joaca cu noi, trebuie sa castigi TU nu prietenii tai

ANDR31 24-06-10 10:22

Re: BMW M3 E92 x3
 
4 Attachment(s)
2: Cypos

ANDR31 24-06-10 10:22

Re: BMW M3 E92 x3
 
4 Attachment(s)
3. DR4GOS

ANDR31 24-06-10 10:38

Re: BMW M3 E92 x3
 
Andy - ai dat-o in bara rau de tot la culori si la aranjarea decalurilor ... parca le-ai dat drumul din avion pe masina :???: nu este prea bine
Cypos - frumoase poze, frumoasa ideea paint job.ului dar nici la tine nu imi plac culorile :sad:
DR4GOS - masina ta mi se pare cea mai ok, chiar daca este foarte simpla nu arata rau deloc ...

Asadar il votez pe DR4GOS

Ingerasul99 24-06-10 10:55

Re: BMW M3 E92 x3
 
Vot Dr4gos , este destul de simpla si culorile o scot in evidenta!

Cypos 24-06-10 11:06

Re: BMW M3 E92 x3
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by ANDR31 (Post 3466072)
Cypos - frumoase poze, frumoasa ideea paint job.ului dar nici la tine nu imi plac culorile :sad:

Mah degeaba nu le-am ales ;)

Vot DR4GOS e mai serioasa...ma asteptam la ceva mai mult de la toti...dar nu a fost sa fie...next time :lol:

DR4GOS 24-06-10 11:31

Re: BMW M3 E92 x3
 
Vot pentru Cypos..imi place foarte mult paint job'ul,chiar daca are niste culori prea stridente.:D

backspace 24-06-10 11:35

Re: BMW M3 E92 x3
 
Vot DR4GOS - imi place mult cum arata asa simpla :)
Cypos daca ai fi facut masina ca m5 din poza ar fi fost super

gonzy_et 24-06-10 14:06

Re: BMW M3 E92 x3
 
Din motive personale si probleme tehnice nu am reusit sa termin proiectul o sa fie bomba fiindca im place mult stilul racing.
Votul merge la DR4GOS fiindca a folosit totus culorile de baza BMW alb si albastru are un aspect racing classic ca la BMW-urile de curse prin ani 70-80. Nici alui Cypos nu e rau dar DR4GOS ma convins si cu budy kitul care e chiear de curse.

JuST_GiuGiu 24-06-10 16:07

Re: BMW M3 E92 x3
 
VOT DR4GOS pt paint-ul simplist ,dar agresiv!!
P.S Ai cam exagerat cu buza masinii!

gonzy_et 24-06-10 19:39

Re: BMW M3 E92 x3
 
3 Attachment(s)
Din pacate nu am apucat sal gat. Cam in directia asta mergea designul.

Maryus_x90 26-06-10 11:23

Re: BMW M3 E92 x3
 
Quote:

Originally Posted by backspace (Post 3466245)
Vot DR4GOS - imi place mult cum arata asa simpla :)
Cypos daca ai fi facut masina ca m5 din poza ar fi fost super

defapt e un seria 6 nu m5 :D

si votez cypos pt ca imi place alegerea culorilor, si felul in care a pozitionat stickerele :D

dolb 26-06-10 12:59

Re: BMW M3 E92 x3
 
Am votat Dragos pt ca a fost cea mai putin urata dintre toate!
Data viitoare sa puneti si voi inca o optiune: " TOATE SUNT URATE " sau ceva de genul.

..::AnDy007::.. 26-06-10 14:52

Re: BMW M3 E92 x3
 
vot cypos mi-a placut faza cu race flag si hankoock

marian92 26-06-10 22:12

Re: BMW M3 E92 x3
 
Cam putini concurenti la M3 E92.Cand se alege urmatoarea masina?
Am votat DR4GOS pentru ca imi place cel mai mult :wave: :dance:


All times are GMT +2. The time now is 09:08.

- Copyright 2026 4Tuning