Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E39 - M5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/195664-e39-m5.html)

tea_radu 24-06-10 08:59

E39 - M5
 
56 Attachment(s)
Salutari tuturor, e al 2 lea topic care il fac masinii, primul l-am sters din cauza "prietenilor"
Pe scurt masina este un m5 din 2002.Cand am cumparat masina , acum 2 ani, era albastru indigo, avea montata:
-suspenisa reglabila H&R,
-short shift
-top speed delimiter.

Cred ca din lista de optiuni nu ii lipsesc decat trapa si pachetul extended leather.
Masina acum are 225.000km si este alba,
-bara fata Ghetto Tuning, replica Exotics Tuning,
-diffueser Ghetto Tuning, deasemena replica Exotics Tuning,
-portbagaj custom RS Tuning,
-aripi custom facute de Traian (SOW), Ghetto Tuning,
-bara spate custom Ghetto Tuning
-jante Hamann pg3 9 respectiv 12j

As vrea sa stiu niste pareri, pt ca sincer uneori imi vine sa cumpar niste buze mai mici pentru spate,aripi si alta bara, mi se pare exagerata

Pentru mormanul de poze care urmeaza le multumesc inca o data lui MKE, MillionDollarBaby si lui Daffy

SL 63 AK 24-06-10 09:41

Re: m5 e39
 
hmmm .masina am vazut-o acum cateva luni bune la florica nsl la DOmnesti,knd am fost sa schimb eu grupul la ei :) corecteaza ma dak ma insel...masina e un adevarat bolid :D jantele sunt de invidiat...

Alex4u 24-06-10 10:17

Re: m5 e39
 
cat de bine poate sa arate :shock::shock::shock: ai grija de ea ...si multi km fara probleme ...ai o bijuterie de masina;)

Sufletzel 24-06-10 10:30

Re: m5 e39
 
Felicitari pentru masina,am vazut-o mai demult pe splai,eram in spatele tau!Masina arata foooarte grav!!
Mai ales jantele :P

bitzucv9 24-06-10 10:48

Re: m5 e39
 
masina este bestiala .... imi place foarte mult .. pana la partea din spate pt ca nu se vad rotile sunt prea pitulate sub aripi .... daca le scoti la nivelu aripilor cred ca o sa fie '' mortala '' , oricum felicitari in mare parte este ft frumoasa un 9.5 de la eu :P .

Marian_nebunu 24-06-10 11:21

Re: E39 - M5
 
frumoas masina radule !

Ciocolata 24-06-10 11:34

Re: E39 - M5
 
O masina de vis :D e39 as putea spune ca este cel mai reprezentativ model pentru constructorul bavarez. Multa bafta cu masina.

Ernest 24-06-10 11:55

Re: E39 - M5
 
HOP si eu aici... unu din "prietenii" din primu post :))))))))


ba nene esti razna?
masina e B O M B A !!!!! nu mai schimba nimic la ea.

crede-ma k sunt f obiectiv cand spun k e cel mai frumos e39 din tara ;) :D

te pup ;) :D

m_power87 24-06-10 13:47

Re: E39 - M5
 
Superba

DEVIL's Style 24-06-10 13:49

Re: E39 - M5
 
Ma bucur ca in sfarsit te ai hotarat sa iti prezinti masina pe forum ! felicitari pentru rezultatul obtinut ! tot incerc sa ii gasesc defecte stilistice si nu prea reusesc :D ! Un lucru , daca nu e cu suparare si ce spun eu aici tine doar de gustul meu ! Cum a spus si colegul mai sus , rotile din spate o idee mai in exterior , asta daca se poate ! in rest masina e superba ! culoarea o prinde foarte bine , mai ales cu jantele hamann pe negru ! Sincer , pararea mea nu are rost sa mai pui vreo ceva pe spate , e perfect asa cum e ! din orice unghi as privi masina , nu pot sa ii reprosez nimic ! atentia la detalii sa observa foarte bine ! felicitari inca odata si tot respectul meu pentru ce ai facut la masina ! SHOW CAR !!!

EvLSant0S 24-06-10 14:29

Re: E39 - M5
 
Cel mai tare e39 din tara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ricardinho 24-06-10 14:36

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by tea_radu (Post 3465806)
Salutari tuturor, e al 2 lea topic care il fac masinii, primul l-am sters din cauza "prietenilor"
Pe scurt masina este un m5 din 2002.Cand am cumparat masina , acum 2 ani, era albastru indigo, avea montata:
-suspenisa reglabila H&R,
-short shift
-top speed delimiter.

Cred ca din lista de optiuni nu ii lipsesc decat trapa si pachetul extended leather.
Masina acum are 225.000km si este alba,
-bara fata Ghetto Tuning, replica Exotics Tuning,
-diffueser Ghetto Tuning, deasemena replica Exotics Tuning,
-portbagaj custom RS Tuning,
-aripi custom facute de Traian (SOW), Ghetto Tuning,
-bara spate custom Ghetto Tuning
-jante Hamann pg3 9 respectiv 12j

As vrea sa stiu niste pareri, pt ca sincer uneori imi vine sa cumpar niste buze mai mici pentru spate,aripi si alta bara, mi se pare exagerata

Pentru mormanul de poze care urmeaza le multumesc inca o data lui MKE, MillionDollarBaby si lui Daffy


EXTRAORDINARA MASINA Bro` ...sa o stapanesti sanatos, am vazut-o live, e piesa ce mai !!! Ai grija de ea ... felicitari

jakal 24-06-10 14:38

Re: E39 - M5
 
parca l-am vazut vineri seara la ploiesti.....te-ai dat cu boby?...

sper ca nu te superi dar aripile spate si spoiler fata sint un pic exagerate....sau ma insel din poze....

in rest TZIPLA..bafta cu el si fara evenimente..

sal.....

daniwmk 24-06-10 14:47

Re: E39 - M5
 
nu cred ca albul si aripile astea au fost cea mai buna alegere pentru masina
jantele sunt f ok

Gyo*TDS 24-06-10 14:54

Re: E39 - M5
 
criminal....:evil:


All times are GMT +2. The time now is 04:26.

- Copyright 2024 4Tuning