Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW DATE poll2: Locul (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19530-vw-date-poll2-locul.html)

GolfuletzS 26-06-06 21:28

VW DATE poll2: Locul
 
avem mai multe locuri in care am putea... hai sa vedem.. votati !

GolfuletzS 26-06-06 22:03

Re: VW DATE poll2: Locul
 
Pescarus : e ceva loc... da nus e prea banal.. si oricum.. o sa vina si alte masini
Snagov: nus daca e loc pentru toti ?! :-?
Casa alba : pare perfect.. mai retras... mult loc :D
Polivalenta : nu stiu exact cum e acolo
Victoriei : prea putin loc
Podu grand : astept o poza.. sa vad cum e locu :D

cristivw 26-06-06 22:03

Re: VW DATE poll2: Locul
 
nu mai bine veniti pe litoral? :lol:

GolfuletzS 26-06-06 22:06

Re: VW DATE poll2: Locul
 
am veni... da e drum lung :D
si costa bani :D :))

Ady_R_001 26-06-06 22:12

Re: VW DATE poll2: Locul
 
O sa ti pun yo o poza maine cu Podul Grand dar e distrus ca se lucreaza:(
Inca ceva ...pe unde e Casa Alba???

mmneg 26-06-06 22:14

Re: VW DATE poll2: Locul
 
ganditi-va sa fie umbra, ca in mijlocul lui iulie e posibil sa fie chiar cald.

GolfuletzS 26-06-06 22:16

Re: VW DATE poll2: Locul
 
casa alba e pl baneasa.. si am impresia... ca sunt copaci ca e padure

nu speeder ?!

mmneg 26-06-06 22:17

Re: VW DATE poll2: Locul
 
pescarus: toata lumea vine in parc in w-e
sala polivalenta: idem
snagov: prea departe pentru a mobiliza multa lume

mmneg 26-06-06 22:19

Re: VW DATE poll2: Locul
 
care-i Casa Alba? sa vad ce stiu eu si ce ziceti voi.

GolfuletzS 26-06-06 22:20

Re: VW DATE poll2: Locul
 
nici eu nu stiu exact.. unde e.... il asteptam pe speeder sa ne zica.. sau cine stie !

bogdan_wrc 27-06-06 09:20

Re: VW DATE poll2: Locul
 
votat snagov...de Buc si asflat si caldura sunt satul..ar merge si la casa aia alba..daca se afla pe unde e...
dar sa anuntati locatia si data si pe topicul pricncipal

GolfuletzS 27-06-06 09:39

Re: VW DATE poll2: Locul
 
Casa alba.... e pl baneasa.... am fost pe acolo.... adica... am o idee cam cum e.... da sa ne zica speeder mai mult ;)

SpeedeR 27-06-06 14:07

Re: VW DATE poll2: Locul
 
casa alba e restaurantul din baneasa....
cum faci dreapta dp dn1 inspre pipera,dupa academia de pulitie, e un restaurant pe dreapta...
langa el e o parcare mare.... mare :D avem loc destul acolo...
dar mai e problema cu cei care vin la iarba verde...sar putea sa parcheze p akolo si nush.. sa ocupe locuri...
pt cei care stiu akolo siau sarbatorit 4ss si evo crew zilele aniversare..

GolfuletzS 27-06-06 15:50

Re: VW DATE poll2: Locul
 
nus eu zic ca e cel mai bine la casa alba.... deoarce e ceva mai indepartat de bucuresti e aer curat... e umbra .... !

Xel'Naga 27-06-06 21:59

Re: VW DATE poll2: Locul
 
Salve :peace: ... EU am zis POLIVALENTA ca e super retras si OK :pistoles: , acolo in cel mai rau caz vine lumea sa iti admire masina la 4tuning :lol: ... POLITIE nu e + ca e spatiu mare :lol: ... Deci eu raman pentru POLIVALENTA ( de exemplu in Pescarus a venit POLITIA vineri seara si a filmat toate masinile ca sa trimita amenda de parcare incorecta ; in CONSTITUTIEI vine garda din 5 in 5 min si intreaba daca se fac curse pt ca vad multe masini adunate iar NASPA ) ... trageti singur concluzie unde e BINE ( eu zic POLIVALENTA ) :lol:


All times are GMT +2. The time now is 16:38.

- Copyright 2026 4Tuning