![]() |
E30 - urs carpatin
3 Attachment(s)
salutare la toata lumea.duminica mi-am luat si eu un urs cu o motorizare de 2500 cm si akuma a inceput distractia ca vreau sa il modific un pic si vreau si eu niste pareri si sfaturi .
|
Re: e30 urs carpatin
poze,detalii, deja devii enervant. daca toti faci topic, arunca si tu acolo 2-3 poze sa stim despre ce este vorba. Ce sfaturi sa-ti dea cineva daca nici poze cu masina nu sunt?!
|
Re: e30 urs carpatin
Quote:
|
Re: e30 urs carpatin
azi am inceput sa il desfac si sa il pregatesc de vopsit
|
Re: e30 urs carpatin
salut , unde il pregatesti de vopsit si unde il vopsesti?si daca nu cer prea multe lasa-mi un PM cu un pret cam la cat te ajunge toata treaba.ms
|
Re: e30 urs carpatin
asta nu e ursu de a fost a lu neamtu e36 de aici de pe forum?
..bafta in continuare cu el! |
Re: e30 urs carpatin
ai ceva de munca .masina functioneaza?
|
Re: e30 urs carpatin
Quote:
|
Re: e30 urs carpatin
Quote:
|
Re: e30 urs carpatin
Quote:
|
Re: e30 urs carpatin
CAM AI DE LUCRU LA IA NU MAI BN LAI RECAROSA !;) bafta cu ursul.
|
Re: E30 - urs carpatin
spor la treaba, ai ceva de lucru, dar va iesi frumos, mai ales ca ai ceva elemente m tech II la el.
|
Re: E30 - urs carpatin
hahahahaha....stiu masina, bafta si asteptam poze de la vopsit!!!!
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: e30 urs carpatin
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:52. |
- Copyright 2026 4Tuning