Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - urs carpatin (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/195145-e30-urs-carpatin.html)

rares22 21-06-10 18:36

E30 - urs carpatin
 
3 Attachment(s)
salutare la toata lumea.duminica mi-am luat si eu un urs cu o motorizare de 2500 cm si akuma a inceput distractia ca vreau sa il modific un pic si vreau si eu niste pareri si sfaturi .

turb0 21-06-10 18:40

Re: e30 urs carpatin
 
poze,detalii, deja devii enervant. daca toti faci topic, arunca si tu acolo 2-3 poze sa stim despre ce este vorba. Ce sfaturi sa-ti dea cineva daca nici poze cu masina nu sunt?!

rares22 21-06-10 19:03

Re: e30 urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by turb0 (Post 3458514)
poze,detalii, deja devii enervant. daca toti faci topic, arunca si tu acolo 2-3 poze sa stim despre ce este vorba. Ce sfaturi sa-ti dea cineva daca nici poze cu masina nu sunt?!

pai am pus dar doar 3 ca atatea am facut azi

rares22 21-06-10 19:06

Re: e30 urs carpatin
 
azi am inceput sa il desfac si sa il pregatesc de vopsit

Tzzantaru 21-06-10 19:46

Re: e30 urs carpatin
 
salut , unde il pregatesti de vopsit si unde il vopsesti?si daca nu cer prea multe lasa-mi un PM cu un pret cam la cat te ajunge toata treaba.ms

Calin_CGM 21-06-10 19:57

Re: e30 urs carpatin
 
asta nu e ursu de a fost a lu neamtu e36 de aici de pe forum?
..bafta in continuare cu el!

daman 21-06-10 19:58

Re: e30 urs carpatin
 
ai ceva de munca .masina functioneaza?

rares22 21-06-10 19:59

Re: e30 urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Tzzantaru (Post 3458688)
salut , unde il pregatesti de vopsit si unde il vopsesti?si daca nu cer prea multe lasa-mi un PM cu un pret cam la cat te ajunge toata treaba.ms

pai la mine la la servici il pregatesc tot akolo il si vopsesc in cabina ca eu sunt vopsitor de meserie in cristian avem serviceul dak esti interesat cautama 0741122884 e nr meu de tel

rares22 21-06-10 19:59

Re: e30 urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Calin_CGM (Post 3458711)
asta nu e ursu de a fost a lu neamtu e36 de aici de pe forum?
..bafta in continuare cu el!

ba da asta e ursu

rares22 21-06-10 20:03

Re: e30 urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by daman (Post 3458713)
ai ceva de munca .masina functioneaza?

da functionea za numai ca imi treb un set de fise si azi am descoperit ca si baia de ulei e fisurata si mai imi treb niste mici piese elemente din interior si exteriorul caroseriei

spain32 21-06-10 20:47

Re: e30 urs carpatin
 
CAM AI DE LUCRU LA IA NU MAI BN LAI RECAROSA !;) bafta cu ursul.

turb0 21-06-10 23:06

Re: E30 - urs carpatin
 
spor la treaba, ai ceva de lucru, dar va iesi frumos, mai ales ca ai ceva elemente m tech II la el.

daffy duck™ 22-06-10 01:26

Re: E30 - urs carpatin
 
hahahahaha....stiu masina, bafta si asteptam poze de la vopsit!!!!

rares22 22-06-10 07:43

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by turb0 (Post 3459394)
spor la treaba, ai ceva de lucru, dar va iesi frumos, mai ales ca ai ceva elemente m tech II la el.

pai are elemente de mtech am toate numai bara de fata nu o am fusta o am dar o sa caut una

rares22 22-06-10 07:45

Re: e30 urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by spain32 (Post 3458848)
CAM AI DE LUCRU LA IA NU MAI BN LAI RECAROSA !;) bafta cu ursul.

pai de ce sa il recarosez ca masina e inscrisa si asa ce am facut iau unu dea gata ?pe asta vreau sa mi-l fac eu cu mana mea


All times are GMT +2. The time now is 05:52.

- Copyright 2026 4Tuning