Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   plexyglass (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/19506-plexyglass.html)

MaTzA 26-06-06 14:12

plexyglass
 
de unde pot lua asa cv...k nu am nici cea mai mika idee...am intrebat la un geamgiu iar ala s-a scarpinat in cap si mi-a zis k nu stie unde ash putea gasi...aveti vreo idee???

Bmwaldo 26-06-06 16:49

Re: plexyglass
 
pt ce ai nevoie ? am eu vro 2 bucatzi :D

MaTzA 26-06-06 17:08

Re: plexyglass
 
cam cat de mari sunt bucatile...si la ce pret...k o bucata i-mi trebuie la un panou de calc(am taiat unu' si nu am ce sa pun acolo k geam normal nu vreau) si 2 vreau sa-mi fac pt pedale...sa pun un neon si sa prelucrez putin bucata de plexiglass incat sa se vada niste fante mai difuze...nu shtiu cum sa-ti explic...

Bmwaldo 26-06-06 17:12

Re: plexyglass
 
stai sa le masor .. un pretz nush c sa iti zic ... stai sa le masor si vad ... iti atasez si o poza :D

MaTzA 26-06-06 17:14

Re: plexyglass
 
astept...odata cu poza sper sa zici si un pret...;)

Bmwaldo 26-06-06 17:22

Re: plexyglass
 
1 Attachment(s)
70 cm lungime
31,5 cm latime --- au folie pe ele ..k eu mi le`am luat sa mi le pun tot asa la nebunii cu neoane ... dar mi`a fost lene sa le mai asamblez ... :D

MaTzA 26-06-06 17:30

Re: plexyglass
 
pai si zii cat vrei pe o bucata

Bmwaldo 26-06-06 18:03

Re: plexyglass
 
nu stiu frate .. sa mor ... deci nu am nici cea mai vaga idee ... :???: nu stiu cat sa iti cer...dar t sfatuiesc sa iti cumperi de la brico sau pratiker ... k gasesti ... 3m/3m .. sau ceva d genu ...iti zic sigur k au ...sau dak nu la plexirom romania ( http://www.plexirom.ro )...pe blvd. theodor pallady... scz nush cat sa iti cer ... :rolleyes2

Bmwaldo 26-06-06 18:19

Re: plexyglass
 
250 - 300 pe bucata ... :rolleyes2 :rolleyes2 ?

mmneg 26-06-06 18:51

Re: plexyglass
 
vedeti ca nu se taie asa de usor, asa ca preferabil sa il iei gata taiat, si sunt mai multe feluri de plexi, care reflecta si care nu reflecta lumina.
la o rosime d 5mm e cam 30 de € m2 fara tva. la plexirom poate doar sa gasesti niste resturi ca altfel aia iti dau doar juma de placa minim si aia e 6 m2 parca

Bmwaldo 26-06-06 19:00

Re: plexyglass
 
frate ...asta are 5mm .. si reflecta ( ca imi reflecta covorul :lol: ) ..plm 300bucata ... 600 aman2 ... dak vrei ...ne int si facem tranzactia ..am folie pe ele ..totul .. :D

MaTzA 28-06-06 12:03

Re: plexyglass
 
ms pt indicatii dar acum nu am atatia bani k am fak o prostie la masina si tre sa repar...si scuze dk te-am incurcat cu cv,chair i-mi pare rau...

Bmwaldo 28-06-06 13:44

Re: plexyglass
 
nu m-ai incurcat cu nimic ... eu le am in casa in tipla si aici vor sta ... cand strangi banii .. dai un post aici ...si se rezolva :D


All times are GMT +2. The time now is 19:34.

- Copyright 2026 4Tuning