![]() |
plexyglass
de unde pot lua asa cv...k nu am nici cea mai mika idee...am intrebat la un geamgiu iar ala s-a scarpinat in cap si mi-a zis k nu stie unde ash putea gasi...aveti vreo idee???
|
Re: plexyglass
pt ce ai nevoie ? am eu vro 2 bucatzi :D
|
Re: plexyglass
cam cat de mari sunt bucatile...si la ce pret...k o bucata i-mi trebuie la un panou de calc(am taiat unu' si nu am ce sa pun acolo k geam normal nu vreau) si 2 vreau sa-mi fac pt pedale...sa pun un neon si sa prelucrez putin bucata de plexiglass incat sa se vada niste fante mai difuze...nu shtiu cum sa-ti explic...
|
Re: plexyglass
stai sa le masor .. un pretz nush c sa iti zic ... stai sa le masor si vad ... iti atasez si o poza :D
|
Re: plexyglass
astept...odata cu poza sper sa zici si un pret...;)
|
Re: plexyglass
1 Attachment(s)
70 cm lungime
31,5 cm latime --- au folie pe ele ..k eu mi le`am luat sa mi le pun tot asa la nebunii cu neoane ... dar mi`a fost lene sa le mai asamblez ... :D |
Re: plexyglass
pai si zii cat vrei pe o bucata
|
Re: plexyglass
nu stiu frate .. sa mor ... deci nu am nici cea mai vaga idee ... :???: nu stiu cat sa iti cer...dar t sfatuiesc sa iti cumperi de la brico sau pratiker ... k gasesti ... 3m/3m .. sau ceva d genu ...iti zic sigur k au ...sau dak nu la plexirom romania ( http://www.plexirom.ro )...pe blvd. theodor pallady... scz nush cat sa iti cer ... :rolleyes2
|
Re: plexyglass
250 - 300 pe bucata ... :rolleyes2 :rolleyes2 ?
|
Re: plexyglass
vedeti ca nu se taie asa de usor, asa ca preferabil sa il iei gata taiat, si sunt mai multe feluri de plexi, care reflecta si care nu reflecta lumina.
la o rosime d 5mm e cam 30 de € m2 fara tva. la plexirom poate doar sa gasesti niste resturi ca altfel aia iti dau doar juma de placa minim si aia e 6 m2 parca |
Re: plexyglass
frate ...asta are 5mm .. si reflecta ( ca imi reflecta covorul :lol: ) ..plm 300bucata ... 600 aman2 ... dak vrei ...ne int si facem tranzactia ..am folie pe ele ..totul .. :D
|
Re: plexyglass
ms pt indicatii dar acum nu am atatia bani k am fak o prostie la masina si tre sa repar...si scuze dk te-am incurcat cu cv,chair i-mi pare rau...
|
Re: plexyglass
nu m-ai incurcat cu nimic ... eu le am in casa in tipla si aici vor sta ... cand strangi banii .. dai un post aici ...si se rezolva :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:34. |
- Copyright 2026 4Tuning