![]() |
Invitatie/Intalnire la bere
Cand nu suntem la volan poate ne mai delectam si noi cu o berica.... Vara la o terasa, la un mititel cu baietii, fiecare bea mai mult sau mai putin bere (cel putin toti cunoscutii mei e sex masulin :) ). Voi ce bere preferatzi ?
N-am facut poll ca sunt multe branduri da ziceti voi ce va place sa mai beti. Eu prefer Tuborg, iar Christmas Brew de anu asta e super. |
Re: Bere
Misto, poll despre bere. buna ideea.
Quote:
ps: pentru ca tot vorbim de mofturi pe forumu' asta, printre altele, nu-mi place Corona. Cu toata reclama din F&F. |
ro - tuborg, ursus bere neagra, amstel
aici- corona, labatt bleue, milwakee best, si altele dar in general nu-s mare amator de bere.....mai mult de mixuri sau lichioruri(amaretto, bailey's, amarula etc) |
Tuborg, No 1
Corona nu am baut... :) |
Salitos
|
Pepsi twist...aaa...a poll de bere, atunci Tuborg cu Pepsi Twist - adica - Tuborg negru :lol:
|
TCB si il sustin pe SHA cu Pepsi-ul, dar Blue, nu Twist :lol:
|
Pepsi Blue sucks. Mai bine Fanta de Sarbatoare. ( cui ii place guma Bg Red sigur ii va place si Fanta cu scortisoara).
Bere, am mereu in casa Tuborg. Christmas BRew de anu asta imi place si mie. Corona este totusi cea mai buna, si Heineken. Am fost Primavara asta (2003) in Italia si numa asta am baut. In Romania nu cumpar ca e prea scumpa. |
loool
pepsi blue arata ca antigelu... shi are gust de cola lungit cu apa, e de cacat! whops... :oops: :D scuze expresia |
pepsi blue e nasol tare de tot :) eu n`am baut niciodata corona.. nici nu am vazut pe aici :(
|
nici eu nu am abut cornoa :D... e al dreq de scumpa aici...
|
Ce va luati atat de Pepsi BLU :?: Mie-mi place mult :P
Si (mi-am amintit cum k) berea merge indoita (cel mai bine) cu Cola sau Pepsi - simplu. |
Weeeeeeeeeeeeeeeeeee :) In sfarsit un sustinator pentru Blue :D
Fiecare cu gusturile lui... Asa cum voi vreti bere, eu vreau Pepsi Blue :) Am spus ca-mi place TCB, dar nu neaparat sa consum regulat :) EU SUNT ANTIALCOOL... dar la ocazii mai speciale, cum ar fi 10 decembrie ( gwess why :twisted: ) mai fac o exceptie mica :D |
hmmmmmmmm
http://www.smileyz.3x.ro/birthday.gif la multzani gabi pt 10 dec! http://www.smileyz.3x.ro/beerchug.gif |
Pepsi Blue arata ca spirtul. Iti trebuie si o franzela sa-l filtrezi :lol: :lol: Bautura proletarului. ( cine stie cunoaste :D ).
Gabi sa ne traiesti! si pe 2 dec a fost ziua fratelui meu Paul. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:16. |
- Copyright 2026 4Tuning