Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Invitatie/Intalnire la bere (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/195-invitatie-intalnire-bere.html)

Hot_Sauce 03-12-03 21:43

Invitatie/Intalnire la bere
 
Cand nu suntem la volan poate ne mai delectam si noi cu o berica.... Vara la o terasa, la un mititel cu baietii, fiecare bea mai mult sau mai putin bere (cel putin toti cunoscutii mei e sex masulin :) ). Voi ce bere preferatzi ?
N-am facut poll ca sunt multe branduri da ziceti voi ce va place sa mai beti.
Eu prefer Tuborg, iar Christmas Brew de anu asta e super.

th1nk3r 03-12-03 23:07

Re: Bere
 
Misto, poll despre bere. buna ideea.
Quote:

Originally Posted by \"Hot_Sauce\"
Eu prefer Tuborg, iar Christmas Brew de anu asta e super.

subscriu.

ps: pentru ca tot vorbim de mofturi pe forumu' asta, printre altele, nu-mi place Corona. Cu toata reclama din F&F.

pimp_lex 04-12-03 19:05

ro - tuborg, ursus bere neagra, amstel
aici- corona, labatt bleue, milwakee best, si altele

dar in general nu-s mare amator de bere.....mai mult de mixuri sau lichioruri(amaretto, bailey's, amarula etc)

tekno 04-12-03 22:30

Tuborg, No 1
Corona nu am baut... :)

Marian20 04-12-03 23:34

Salitos

b99sha 05-12-03 04:58

Pepsi twist...aaa...a poll de bere, atunci Tuborg cu Pepsi Twist - adica - Tuborg negru :lol:

Gabi 05-12-03 10:18

TCB si il sustin pe SHA cu Pepsi-ul, dar Blue, nu Twist :lol:

Amytal 05-12-03 10:47

Pepsi Blue sucks. Mai bine Fanta de Sarbatoare. ( cui ii place guma Bg Red sigur ii va place si Fanta cu scortisoara).
Bere, am mereu in casa Tuborg. Christmas BRew de anu asta imi place si mie. Corona este totusi cea mai buna, si Heineken. Am fost Primavara asta (2003) in Italia si numa asta am baut. In Romania nu cumpar ca e prea scumpa.

tekno 05-12-03 17:02

loool
pepsi blue arata ca antigelu... shi are gust de cola lungit cu apa, e de cacat! whops... :oops: :D scuze expresia

ESPinoza 05-12-03 20:21

pepsi blue e nasol tare de tot :) eu n`am baut niciodata corona.. nici nu am vazut pe aici :(

tekno 05-12-03 21:02

nici eu nu am abut cornoa :D... e al dreq de scumpa aici...

b99sha 07-12-03 01:40

Ce va luati atat de Pepsi BLU :?: Mie-mi place mult :P
Si (mi-am amintit cum k) berea merge indoita (cel mai bine) cu Cola sau Pepsi - simplu.

Gabi 07-12-03 08:47

Weeeeeeeeeeeeeeeeeee :) In sfarsit un sustinator pentru Blue :D
Fiecare cu gusturile lui... Asa cum voi vreti bere, eu vreau Pepsi Blue :) Am spus ca-mi place TCB, dar nu neaparat sa consum regulat :)

EU SUNT ANTIALCOOL... dar la ocazii mai speciale, cum ar fi 10 decembrie ( gwess why :twisted: ) mai fac o exceptie mica :D

tekno 07-12-03 12:37

hmmmmmmmm
http://www.smileyz.3x.ro/birthday.gif
la multzani gabi pt 10 dec! http://www.smileyz.3x.ro/beerchug.gif

Amytal 07-12-03 14:17

Pepsi Blue arata ca spirtul. Iti trebuie si o franzela sa-l filtrezi :lol: :lol: Bautura proletarului. ( cine stie cunoaste :D ).
Gabi sa ne traiesti!

si pe 2 dec a fost ziua fratelui meu Paul.


All times are GMT +2. The time now is 01:16.

- Copyright 2026 4Tuning