Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUDIO (https://forum.4tuning.ro/183-versus-audio.html)
-   -   subwoofer BLAUPUNKt sau MAC? (https://forum.4tuning.ro/183-versus-audio/194778-subwoofer-blaupunkt-mac.html)

03HNO 19-06-10 12:47

subwoofer BLAUPUNKt sau MAC?
 
Ca pret sunt la fel. Nu caut ceva sa imi rupa portbagajul. Sa se auda decent la un pret decent. Varianta ar fi:
Blaupunkt GTt 1200 MkII Link
MAC Audio MP TUBE 30 Link

Bineinteles ca nu merg link-urile. Trebuie scris "b e-loud.ro" in locul stelutelor

spgbuc 19-06-10 14:30

Re: subwoofer BLAUPUNKt sau MAC?
 
Eu am avut mac si ti-l recomand (am auzit si blaupunkt-ul)si sincer imi placea mai mult mac-ul si daca nu mi-l ardea un bou care a mi-a schimbat playerul si nu a stiut sa scoata o setare s-a ars:( dar l-am avut timp de 2 ani in care am dat in el fara mila si nu a avut nimic8)

AlexBanu 19-06-10 15:05

Re: subwoofer BLAUPUNKt sau MAC?
 
Mac-ul nu ai de unde sa-l mai iei pentru ca nu se mai importa!

ralphmandl 21-09-10 20:20

Re: subwoofer BLAUPUNKt sau MAC?
 
Mac are putere mai mare decat Blaupunkt, mai precis cu 40W mai mult. Am avut un mac amplificat cu un pioneer nu mai stiu de care la 150W si se auzea super in masina.

razvy_zeus 22-09-10 11:58

Re: subwoofer BLAUPUNKt sau MAC?
 
a aparut un nou tip de tub mac : Mac Audio MPX Tube 112 cred ca e modelul actual .... cauta ca sigur e adus in tara ;)

ralphmandl 22-09-10 14:26

Re: subwoofer BLAUPUNKt sau MAC?
 
este fix acelas lucru cu MAC MP Tuube 30, doar ca are alt nume, sunt foarte bune difuzorele astea, ia-l cu incredere daca vrei un plus de bass nu discoteca pe 4 roti :))


All times are GMT +2. The time now is 07:21.

- Copyright 2026 4Tuning