Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Electrica, electronica (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/194645-electrica-electronica.html)

iuliano_smile 18-06-10 15:08

Electrica, electronica
 
Diagnoza pentru urmatoarele masini:
Dacia Solenza, Logan, Supernova de asemenea si gama Renault. Prin diagnoza inteleg: stergere erori, urmarirea motorului daca este in parametri si rectificarea ulterioara a problemei.
Pret 50RON.

Diagnosticare pentru masinile care au GPL montat si care sunt secventiale 50ron. Prin diagnoza inteleg: daca GPL merge in parametri, modificarea hartii pentru a merge motorul corect, a calibra acel indicator de GPL, si inca cativa parametrii.

Montez Alarma si IC Negociabil la pret.

Activez functii cum ar fi:
*Pornirea automata a stergatoarelor la actionarea pompitei stropitoare a parbrizului cu posibilitatea setarii numarului de baleieri la apasare scurta/lunga 40ron

*Inchidere automata a masinii la depasirea unei viteze prestabilite. 20ron

*Inchiderea automata a masinii dupa 30s de la descuierea din telecomanda. 20ron

*Avertizare viteza excesiva 40ron

Schimb iluminare bord, consola, butoane, plafoniere orice. Pretul 10ron/led.

Montez deschiderea portbagajului si modul care prin comanda "apasarea de 2 ori de deschidere" activeaza motorasul portbagajului. De asemenea se poate pune si un buton separat si se poate lega si o alrma, toate in paralel.
Montarea motorasului cu modulul aferent 90ron. Kitul contine : motoras, cablul, modulul, butonul.

Montez Avertizor de lumini aprinse 20 ron. Acest avertizor lucreaza astfel. Aprindeti farurile si deschideti usa, modulul incepe si va bazaie.

Pentru contact id de mess :[email protected] sau nr de tel: orange 0751025700 sau cosmote 0763322512.

iuliano_smile 19-06-10 21:08

Update
 
6 Attachment(s)
Bordul de clio symbol pe solenza
Bord de logan pe solenza
In curand se poate schimba si lumina la solenza.
In curand se poate activa CB si schimba km din bordul de logan.

De asemenea ma puteti contacta la telefon pentru probleme de natura electronica, electrica si de asemnea si mecanica la orice masina.

cannavaro 20-06-10 22:06

Re: Electrica, electronica
 
Cat iei sa montezi o Inchidere centralizata pe Dacia 1300? Am actuatoarele trase in usi cu tot cu fire, am Inchiderea care a mai fost montata odata, am fire schema etc.

iuliano_smile 20-06-10 22:09

Re: Electrica, electronica
 
cannavaro ai PM.

cannavaro 23-06-10 23:14

Re: Electrica, electronica
 
Multumita lui iuliano_smile s-a rezolvat treaba cu inchiderea. Totul rapid, ieftin si bine. Recomand cu incredere.

iuliano_smile 24-06-10 10:34

Re: Electrica, electronica
 
Multumesc cannavaro. Te mai astept cu cea mai mare placere pe la mine.

Update:
Montez intrare auxiliar pe casetofoane 10 lei.
Repar cd palyere, mp3 playere auto.
In atentia posesorilor de solenza, se paote schimba iluminare si la bordurile de solenza. 150ron
In atentia posesorilor de dacii cu borduri de tip ooo se schimba iluminare aceea verde cu orice doriti. 50 de lei.

Pentru borduri este inclusa manopera, desfacutul lor, absolut tot.

jakal 24-06-10 14:26

Re: Electrica, electronica
 
am inchidere la E30 dar mie sila sa mai bag cheia in usa....ai ceva sa o inchid din telecomanda?.....

ms.....

iuliano_smile 24-06-10 15:11

Re: Electrica, electronica
 
jakal ai PM.

Vladz 24-06-10 16:57

Re: Electrica, electronica
 
te pricepi sa stingi martor bord Air Bag ?

iuliano_smile 24-06-10 16:59

Re: Electrica, electronica
 
Vladz ai pm.

ct35gabys 25-06-10 13:25

Re: Electrica, electronica
 
salut, imi puteti da si mie schema modulului pentru deschidere portbagaj din cheia masinii. multumesc.

andrei_hrz 25-06-10 21:05

Re: Electrica, electronica
 
Daca ai da niste detali ne-ar fi mult mai usor sa te ajutam asta daca ne permite si posesoru topicului sa vorbim sa rezolvam problema asta
model masina, daca e alarma de fabrica, daca nu e alarma de fabrica cam ce alarma e

solidstate 17-01-11 19:30

Re: Electrica, electronica
 
Salut,
Vreau si eu o oferta la montat leduri la bord complet logan.
Multumesc.

jakal 17-01-11 22:45

Re: Electrica, electronica
 
Quote:

Originally Posted by Vladz (Post 3467130)
te pricepi sa stingi martor bord Air Bag ?

bagabont.......:lol::lol:

Vladz 17-01-11 22:50

Re: Electrica, electronica
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3996056)
bagabont.......:lol::lol:

=))))))))) misiune indeplinita deja :lol:


All times are GMT +2. The time now is 20:38.

- Copyright 2026 4Tuning