Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   BMW Sinister 6 (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/19464-bmw-sinister-6-a.html)

DjVictor 25-06-06 16:29

BMW Sinister 6
 
11 Attachment(s)
Sincer ... imi place masina ... Alpine is the best

Alex2Fast4U 25-06-06 16:32

Re: BMW Sinister 6
 
Masina a fost prezentata intr-unul dintre nr. revistei COX... foarte... uhh.. fara cuvinte... e super :D

Kane 25-06-06 16:37

Re: BMW Sinister 6
 
Macar de-alegeau altceva. Au stricat frumusete de masina ca sa iasa cu mizeria aia facuta din topor. BLEAH

dexter_20 26-06-06 11:44

Re: BMW Sinister 6
 
Meserie!Mai ales partea audio.

mihai88 26-06-06 11:50

Re: BMW Sinister 6
 
uitati-va unde are boxele alea din spate,in loc de toba :DDDD

marfa rau.....imi iau si io una .....la pastele cailor:D



presimt ca o sa fie si pe discovery,e facuta de alpine,si de obicei masinile la astia le da pe discovery
cre ca sa muncit la ea mai mult de 1 an
mai tarziu mai caut nistr boxe,poate poate aflu si cine a facuta sigur

BULLDOG 26-06-06 11:50

Re: BMW Sinister 6
 
la partea media, bravo lor, imaginatie bravo lor, dar trebuia sa isi aplice ideile mai bine:D pe o alta masina, mi se pare k au stricat o frumusete de masina

mihai88 26-06-06 22:42

Re: BMW Sinister 6
 
volumul de munca la aceasta masina este enorm


use gugal sa aflati mai multe


io am ramas surprins de ce am vazut



cei care au facut masina asta mai au la activ un X5 si un mini

BULLDOG 26-06-06 22:44

Re: BMW Sinister 6
 
am vazut si x5 si mine dar sunt mult peste asta.... nush de ce mi se pare k asta nu ii reusita....deloc

BLinKY 26-06-06 22:49

Re: BMW Sinister 6
 
mizerie?? masina asta ii super jmechereasca, bine, k as prefera mai bine m6 normal, dar pt prezentari e super bune, park ar fi iadul pe pamant pe pamant:))

mihai88 27-06-06 10:52

Re: BMW Sinister 6
 
http://www.alpine-usa.com/en/fun/P-L...s/06-Sinster6/

aveti poze din timpu "constructiei"...mai exact 295....interesant ce fac aia,uitati-va la toate ca nu o sa regretati,si 37 de poze cu produsu finit

da o chestie nu am vazut la masina-volanu unde e :D?!....sincer nu am observat asa ceva pe acolo,poate din cauza la culoare




P.S:numai airbrush-u a costat 18.000$....oare masina in totalitate :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))

bodyspeed 29-06-06 20:19

Re: BMW Sinister 6
 
Quote:

Originally Posted by mihai88
http://www.alpine-usa.com/en/fun/P-L...s/06-Sinster6/

da o chestie nu am vazut la masina-volanu unde e :D?!....sincer nu am observat asa ceva pe acolo,poate din cauza la culoare




P.S:numai airbrush-u a costat 18.000$....oare masina in totalitate :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))

mai mai trebuie volan.... nu zboara....:lol: :lol:
oricum super facuta.... alpine is the best... pana acum au demonstrat asta.. prin masinile facute la ei.... ;)

Sphynx 30-06-06 01:18

Re: BMW Sinister 6
 
Quote:

Originally Posted by Kane
Macar de-alegeau altceva.BLEAH

Cei mai buni lucreaza cu ce e mai bun....nu?

DyZ 05-07-06 10:41

Re: BMW Sinister 6
 
lol desene animate... arata bine asa... dar mi se pare exagerat de incarcata... boxe in bara din spate ? ... nici chiara asa...

Raekwon 07-07-06 13:26

Re: BMW Sinister 6
 
e incredibila masina , parca nu e adevarata ......

shaid-kid 07-07-06 13:42

Re: BMW Sinister 6
 
Quote:

Originally Posted by mihai88
uitati-va unde are boxele alea din spate,in loc de toba :DDDD

marfa rau.....imi iau si io una .....la pastele cailor:D



presimt ca o sa fie si pe discovery,e facuta de alpine,si de obicei masinile la astia le da pe discovery
cre ca sa muncit la ea mai mult de 1 an
mai tarziu mai caut nistr boxe,poate poate aflu si cine a facuta sigur

Are si evacuare..:) pe laterale :P


All times are GMT +2. The time now is 23:06.

- Copyright 2026 4Tuning