Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   As avea si eu o intrebare (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/194355-intrebare.html)

andrei44 16-06-10 22:35

As avea si eu o intrebare
 
Bmw-urile e36 care au 200.000km sau mai mult se merita sa le cumperi?

myky99 17-06-10 00:07

Re: As avea si eu o intrebare
 
de ce nu? pt o masina de aprox. 15 ani ..200.000 km e foarte rezonabil !
si nu cred ca gasesti chiar pe toate drumurile cu km putini!

crysty.bobok 17-06-10 00:12

Re: As avea si eu o intrebare
 
Quote:

Bmw-urile e36 care au 200.000km sau mai mult se merita sa le cumperi?
daca ai gasit e36 cu 200.000 km reali IAO !

ca masina se merita si la 300.000 - 350.000 km !

Bafta !

rdy4ever 25-06-10 19:43

Re: As avea si eu o intrebare
 
am vazut e36 328 cu 960000 km pe bord in Germania si mergea IMPECABIL!!! Nu am scapat nici un zero in plus... aproape 1 milion de km avea masina aia. Nu km de la bord conteaza, ci cum a fost acea masina ingrijita!

App: masina in cauza avea motorul original, cel cu care a iesit din fabrica, nu era schimbat.

rorschach 04-07-10 11:19

Re: As avea si eu o intrebare
 
cate e36 crezi ca mai au 200k ?
sunt date inapoi aproape toate.


All times are GMT +2. The time now is 00:11.

- Copyright 2026 4Tuning