![]() |
Golf 2
3 Attachment(s)
de vanzare, sau variante diesel cu diferenta de la mine..(daca este cazul)
detalii pe PM |
Re: Golf 2
1 Attachment(s)
up........
|
Re: Golf 2
up........
|
Re: Golf 2
pune si tu mai multe detalii,ce motor, cutie
|
Re: Golf 2
3 Attachment(s)
pentru b47bez..motorul este 1.6 8v inscris si omologat RAR.are ITP pana in 2008 luna o7, asigurare valabila..detaliile le discutam in alta parte daca esti interesat
masina a suportat ceva modificari deci arata cam asa.... |
Re: Golf 2
hai noroc am mai vb noi...un schimb te intereseaza???? am un nissan sport marfa....dak te aranjeaza cumva????...ym:colegutu_2005 si vb noi....
|
Re: Golf 2
nu ..........
|
Re: Golf 2
poate vrei sa ne intilnim intro dupaamiaza,marti sau miercuri,daca da lasa un tel si te sun eu pe marti seara.
|
Re: Golf 2
saptamana asta nu pot ca o am la mecanic.schimb arcurile pe fatza, capetele de bara, bucsile mari si mici de la bascula deci este dezmembrata.dupa cum stii pt bucsile mari trebuiesc date jos basculele .de aici si imposibilitatea mea de a vedea masina saptamana asta..poate in week daca scap
|
Re: Golf 2
mai dai un mess daca termini pina vineri,poate ne vedem sambata sau duminica.bafta
|
Re: Golf 2
schimbat capetele de bara, bieletele, bucsi bascula toate...geometrie..si UP
|
Re: Golf 2
merge de la mine un UPPP
|
Re: Golf 2
Bizonule.....da frate si tu un pret, a nde fabr etc etc
|
Re: Golf 2
scz man
pretzul este 2300 E anul '87.motor 1.6 8v schimbat acum 3 ani cand am luat masina si omologat RAR deci este pe acte, merge ceas..cateva mici modificari pe ici pe colo. jante iarna + vara..mai vb dava esti interesat.bafta |
Re: Golf 2
Un schimb cu o sierra din 86 2.3 d 2usi cu: articulatii schimbate,caseta directie,tinichigerie si vopsitorie facute?
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:06. |
- Copyright 2026 4Tuning