Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Golf 2 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/19423-golf-2-a.html)

Bizonul 24-06-06 14:47

Golf 2
 
3 Attachment(s)
de vanzare, sau variante diesel cu diferenta de la mine..(daca este cazul)
detalii pe PM

Bizonul 30-07-06 19:34

Re: Golf 2
 
1 Attachment(s)
up........

Bizonul 30-07-06 19:34

Re: Golf 2
 
up........

b47bez 06-08-06 09:24

Re: Golf 2
 
pune si tu mai multe detalii,ce motor, cutie

Bizonul 16-08-06 08:44

Re: Golf 2
 
3 Attachment(s)
pentru b47bez..motorul este 1.6 8v inscris si omologat RAR.are ITP pana in 2008 luna o7, asigurare valabila..detaliile le discutam in alta parte daca esti interesat

masina a suportat ceva modificari deci arata cam asa....

colegutu_2005 18-08-06 22:54

Re: Golf 2
 
hai noroc am mai vb noi...un schimb te intereseaza???? am un nissan sport marfa....dak te aranjeaza cumva????...ym:colegutu_2005 si vb noi....

Bizonul 19-08-06 17:22

Re: Golf 2
 
nu ..........

b47bez 20-08-06 18:15

Re: Golf 2
 
poate vrei sa ne intilnim intro dupaamiaza,marti sau miercuri,daca da lasa un tel si te sun eu pe marti seara.

Bizonul 21-08-06 08:37

Re: Golf 2
 
saptamana asta nu pot ca o am la mecanic.schimb arcurile pe fatza, capetele de bara, bucsile mari si mici de la bascula deci este dezmembrata.dupa cum stii pt bucsile mari trebuiesc date jos basculele .de aici si imposibilitatea mea de a vedea masina saptamana asta..poate in week daca scap

b47bez 22-08-06 14:36

Re: Golf 2
 
mai dai un mess daca termini pina vineri,poate ne vedem sambata sau duminica.bafta

Bizonul 29-08-06 21:07

Re: Golf 2
 
schimbat capetele de bara, bieletele, bucsi bascula toate...geometrie..si UP

Bizonul 13-09-06 20:43

Re: Golf 2
 
merge de la mine un UPPP

bil1706 17-09-06 18:19

Re: Golf 2
 
Bizonule.....da frate si tu un pret, a nde fabr etc etc

Bizonul 18-09-06 08:49

Re: Golf 2
 
scz man
pretzul este 2300 E anul '87.motor 1.6 8v schimbat acum 3 ani cand am luat masina si omologat RAR deci este pe acte, merge ceas..cateva mici modificari pe ici pe colo.
jante iarna + vara..mai vb dava esti interesat.bafta

wrest 18-09-06 13:15

Re: Golf 2
 
Un schimb cu o sierra din 86 2.3 d 2usi cu: articulatii schimbate,caseta directie,tinichigerie si vopsitorie facute?


All times are GMT +2. The time now is 23:06.

- Copyright 2026 4Tuning