![]() |
Dacia
Cumpar dacie 1410 dupa anul 2000 sau super nova ast oferte!! Exclus taxiuri!!:rolleyes2 Ofer 1000-1200 Euro
|
Re: Cumpar dacie
uita-te la masina mea daca iti convine
|
Re: Cumpar dacie
nu vreu break
|
Re: Dacia
dacia supernova + modificari, masina de la semantura
|
Re: Dacia
ti-am lasat un pm! Bafta!
|
Re: Dacia
salut .. uite si pe a mea daca te intereseaza ... https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2003-a.html .. pret 55 de mil negociabil ... masina din punct de vedere tehnic impecabila ... la aspect mai trebuie putin lucrat ..
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:16. |
- Copyright 2026 4Tuning