Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   VW Passat V-Line-Package (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/19387-vw-passat-line-package.html)

RoSonic 23-06-06 20:15

VW Passat V-Line-Package
 
3 Attachment(s)
VW Passat V-Line-Package


Pachetul V-Line este un pachet oferit de VW pentru Passat. Acesta imbunatateste aspectul si creste aerodinamica masinii.
Pe langa elementele de caroserie, este schimbata si suspensia garda la sol fiind coborata cu 25-30mm, iar jantele sunt de 18 inci si incaltate cu anvelope Pirelli P Zero R Assimetrico (235/45 ZR 18).

Fotografii:

Zuky 23-06-06 20:40

Re: VW Passat V-Line-Package
 
Tare masina.....eu zic ca mergea o evacuare dubla pe spate totusi...in rest tare fara comentarii

VIPER_GL 23-06-06 20:48

Re: VW Passat V-Line-Package
 
Cu toate ca pasatu asta nou nu e prea tunabil, kitu asta il face sa arate super fain;)

Eugen_TL 23-06-06 21:04

Re: VW Passat V-Line-Package
 
deci cu mana pe inima imi place la nebunie si mi-as lua o bucata...ii schimba si spatele si tot..o noua masina! mult mai tare ar fi fost cu evacuarile pe mijloc sau una intr=o parte si alta in alta parte...si cu o continuare pe luneta! oricum frumos ...oare ce price are! :o

sicalosuu 23-06-06 21:09

Re: VW Passat V-Line-Package
 
cat poate sa fie de maxim............!!!!!!!!!
e super masina:dribble:
in sfarsit am un motiv sa-mi schimb vechiu passat, numa sa mai cresc:sad: ........ la buzunar:sad:

bizkuite 23-06-06 21:40

Re: VW Passat V-Line-Package
 
Quote:

Originally Posted by Zuky
Tare masina.....eu zic ca mergea o evacuare dubla pe spate totusi...in rest tare fara comentarii

trebuia o evacuare dubla dupa cum ai zis si tu ;)

sandrin 23-06-06 21:43

Re: VW Passat V-Line-Package
 
ii schimba radical imaginea passat-ului acest kit....mergeau alte jante parca...
ceva date tehnice, pret..

kalach 23-06-06 21:56

Re: VW Passat V-Line-Package
 
vreau un pretz la body kit...si poate o adresa de mail a firmei care face tunningu'.dak avetzi pozze cu passat 2005 tunnat,sa imi spunetzi va rog.mar interesa o adresa de contact cu furnizorii si o lista de pretzuri....
Stie cineva cat costa tunningul facut de ABT doar body kitul.fara partea de soft ...dak avetzi un site in kare as putea gasi mai multe informatzii vas fi recunoscator.
Merci mult!

mcoreca 23-06-06 22:33

Re: VW Passat V-Line-Package
 
Arata destul de bine
merita sa pui pachetul pe un passat!

W U W 24-06-06 00:10

Re: VW Passat V-Line-Package
 
:shock: rupe tot!!!!!!!!!!!!!da o sa sara cu niste scoruri la kitu asta

cannavaro 24-06-06 00:51

Re: VW Passat V-Line-Package
 
mie nu`mi place spatele la masina asta..si orice i-ar face inginerii de la vw nu pot sa`mi schimb parerea.

BIG_mafia 24-06-06 07:45

Re: VW Passat V-Line-Package
 
hai k ii tare de tot...ii sta f fain cu kitu asta...:)

Mihaitza_tdi 25-06-06 09:17

Re: VW Passat V-Line-Package
 
Bestiala masina am vazut mai multe kituri de vw passat dar asta ii beeton!!

bakal 25-06-06 10:45

Re: VW Passat V-Line-Package
 
tare kit-ul, si cum multiau zis, trebe schimbata evacuarea.nu neaparat dubla. misto pasat

Florin D 25-06-06 11:41

Re: VW Passat V-Line-Package
 
Arata bine intr-adevar. Dar ce aveti cu evacuarea ? :) E o nota mai deosebita


All times are GMT +2. The time now is 22:49.

- Copyright 2024 4Tuning