![]() |
Jocuri cu masini
Vreau si eu jocuri cu masini ca nu mai am ce sa ma joc. Imi plac foarte mult, iar in ultimul timp nu a mai scos nici un producator de jocuri nimic. Am instalat azi Split Second dar este o mare porcarie. Vreau ceva mai realist nu jocuri de copii.
|
Re: Jocuri cu masini
reclama?:)
|
Re: Jocuri cu masini
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:29. |
- Copyright 2026 4Tuning