Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Jocuri cu masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/193715-jocuri-masini.html)

jocuricopii 12-06-10 20:49

Jocuri cu masini
 
Vreau si eu jocuri cu masini ca nu mai am ce sa ma joc. Imi plac foarte mult, iar in ultimul timp nu a mai scos nici un producator de jocuri nimic. Am instalat azi Split Second dar este o mare porcarie. Vreau ceva mai realist nu jocuri de copii.

bogdan100 13-06-10 00:36

Re: Jocuri cu masini
 
reclama?:)

jocuricopii 13-06-10 00:45

Re: Jocuri cu masini
 
Quote:

Originally Posted by bogdan100 (Post 3436665)
reclama?:)

Poti sa o iei ca pe o reclama. Intentia mea e sa caut ceva jocuri cu masini sa ma joc si daca tot am si siteul de jocuri am zis sa pun si link, oricum e nofollow dar e bun acolo. Ma rog, vreau jocuri cu masini.


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning