Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325 12v COUPE FANTOMA? (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/193400-e30-325-12v-coupe-fantoma.html)

Cipilica 13-02-11 08:48

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
Mamaaaaa frateeeee.... in ce hal ai putut sa-l aduci (strici). Oare de unde te-oi fi inspirat ? :lol::lol::lol: Hai pune mana si vinde-l ca nu e ursul de tine 8)

Mai intra si tu pe mess-ul ala sa-ti mai zic una/doua. de bine ;)

geork 13-02-11 10:31

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
sal la baieti.aveti vreunu nevoie de piese de motor pt un 2.5 12v?am unul la dezmembrat.inafara de pompa de servo(care nu merge) si electromotor(cred ca e busit bendixul) restul e bun....motor,cutie,instalatie,....dau tot...il dau pt ca mi-am luat unul mai mare:p ...pt detalii barcelona_bloomf sau 0731384511 ...
on topic : tare ursul cum a iesit,am vut eu sal iau acum creo 2 ani...sau cand era la Bila...dar nu avea actele aici....si nu am vrut sa ma complic....oricum...a iesit belea :Dbv tie sal stapanesti sanatos..numai bn

Ford_V6 13-02-11 12:26

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
Un mare BRAVO ! Fara fitze si figuri sau pretentii ! O investitie minima a transformat un voucher intr-o masina cu care se poate merge pe strada onorabil. Si mai e si 325 coupe MTech 1 a dreaq ;)

optimus 13-02-11 12:40

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
Quote:

Originally Posted by Cipilica (Post 4079724)
Mamaaaaa frateeeee.... in ce hal ai putut sa-l aduci (strici). Oare de unde te-oi fi inspirat ? :lol::lol::lol: Hai pune mana si vinde-l ca nu e ursul de tine 8)

Mai intra si tu pe mess-ul ala sa-ti mai zic una/doua. de bine ;)

Arzate-ar focu sa te arza ca numai din cauza ta am bagat atatia bani in astac u povestile tale cu ursi,:lol:
Quote:

tare ursul cum a iesit,am vut eu sal iau acum creo 2 ani...sau cand era la Bila...dar nu avea actele aici....si nu am vrut sa ma complic....oricum...a iesit belea bv tie sal stapanesti sanatos..numai bn
pai ursul asta la mine a aajuns din prima si lam tinut la bila o vreme a avut din todeauna actele , ii lipseau asigurarea si verificarea
Quote:

Un mare BRAVO ! Fara fitze si figuri sau pretentii ! O investitie minima a transformat un voucher intr-o masina cu care se poate merge pe strada onorabil. Si mai e si 325 coupe MTech 1 a dreaq
minima nuprea a fost, a fost majora din cauza faptului ca am injcerca sal aduc in stare orginala , si inca mai incerc,

///sby 13-02-11 13:59

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
Bravo...foarte frumos!!!!

Cat mai original ,cat mai original..

geork 13-02-11 15:24

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
pai ursul asta la mine a aajuns din prima si lam tinut la bila o vreme a avut din todeauna actele , ii lipseau asigurarea si verificarea



eu stiu cand vorbisem cu proprietarul...cica era....spunea ca actele sunt la bucuresti:p la asta mam referit...dar e mai bn asa....poate la mine nu ajungea asa de repede intro stare asa buna:p

EvLSant0S 08-06-11 02:17

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
Quote:

Originally Posted by optimus (Post 3586113)
Zilele astea ma luat dracii pe caldura asta fara AC am zis ca prima pisica ce o gasec cu motor peste 2000 cu AC mai dau si banii si il dau, dar al dracu urs nemernic a avut noroc si prima pisica esita in cale a fost 318is dar nu mergea AC si a scapat.:cry::x

Acum nemernicu iar imi face draci ca nush ce naiba are vascocupla ca nu se mai invarte decat asa foarte putin din inertie si mi se incinge:evil: , cutia ma dispera ca nu imi intra in a 2-a si daca vreau sa schimb repede nu pot si iar ma face sal vand:cry:

Dar nenorocitu ma prosteste de fiecare data si imi aduce zambetu pe buze cand ii bag direct a 3-a si plec de pe loc si ma mai dau cu alti in trafic si ei schimba treapta shi eu sunt ca la o cutie automata merg numai cu treapta a3-a pleaca de la viteza mica si urca foarte mult ;):cry:


ASA VA SUPARA SI PE VOI URSII SAU DOAR AL MEU NU VREA SA COOPEREZE?

si pe mine ma supara, dar exact cum patesti si tu, tot el face ceva si ma face sa ma razgandesc, si uite asa, nu-l mai vand.

felicitari
ai facut dintr-un cazan o masina frumoasa foc :D

optimus 08-06-11 11:04

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 4381921)
si pe mine ma supara, dar exact cum patesti si tu, tot el face ceva si ma face sa ma razgandesc, si uite asa, nu-l mai vand.

felicitari
ai facut dintr-un cazan o masina frumoasa foc :D

MULTUMES :D
si eu am retineri sal vand sunt muscat rau de urs si nu pot sta fara, si noaptea ma gandesc la el:rolleyes2

Cataaa_ 08-06-11 11:09

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
Eu unul sincer nu va inteleg . Pai asa va iubiti voi ursii ma nene ? Ii luati , ii reparati si cand sa va plimbati cu ei , nu va mai plac . Vrei motor mare ? Cat de greu si scump o fi un v8 , sau poate iti plac literele magice . Si sa nu imi spui ca dupaia l`ai mai da ......

optimus 08-06-11 11:14

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
Quote:

Originally Posted by Cataaa_ (Post 4382576)
Eu unul sincer nu va inteleg . Pai asa va iubiti voi ursii ma nene ? Ii luati , ii reparati si cand sa va plimbati cu ei , nu va mai plac . Vrei motor mare ? Cat de greu si scump o fi un v8 , sau poate iti plac literele magice . Si sa nu imi spui ca dupaia l`ai mai da ......

pai mie imi place la nebunuie ma face sa zambesc mereu , dar te mai si supara de exemplu acum:

-desi nu mers nimeni cu masina de ceva timp tre sa echilibrez rotile
-am reparat indicatoru de benzina (acum iar nu merge)

LA V8 MA FACUT SA RENUNT 1 SINGUR MOTIV (iti zic pe mess)

BR96FLR 09-01-12 15:58

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
Scuze ca te intreb stai prin obor cumva?
am vazut de foarte multe ori masina in obor langa linia de tren...nustiu sigur daca e asta...dar...eu asa zic

bmw_fear 15-02-12 21:50

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
ce fac ursii? :)))

BuBu>KRS< 19-02-12 12:16

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
frumoos , a iesit ceva frumos pana la urma urmei , asa sunt ei fac figuri dar nu ne putem desparti de ei .... si al meu a mai facut figuri dar l-am dat pe brazda :P

Ali_ump 21-02-12 15:51

Re: E30 - 325 12v COUPE FANTOMA?
 
Frumos MT1 :D apreciez ca mai sunt cateva bucati pe la noi !


All times are GMT +2. The time now is 17:57.

- Copyright 2024 4Tuning