Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Care e treaba cu oglinzile de E90? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/192640-treaba-oglinzile-e90.html)

DarKane 07-06-10 00:53

Care e treaba cu oglinzile de E90?
 
De cate ori vad cate un E90 il vad fara oglinzi.mi-a spus un prieten ca fura astia oglinzile intr-o veselie.care e treaba?

plictisit 08-06-10 06:06

Re: Care e treaba cu oglinzile de E90?
 
mai adauga si e60 e46, e39, e36 dar nu sunt asa cautate pe "piata neagra"

DarKane 08-06-10 09:52

Re: Care e treaba cu oglinzile de E90?
 
e90 am vazut cele mai multe fara oglinzi.sa fie oare ceva gen "nokia 1100" sau "masinile de cusut singer" ? :lol::lol:

plictisit 08-06-10 15:07

Re: Care e treaba cu oglinzile de E90?
 
se fura si se vand mai departe .. si in ce stil se fura am impresia ca se invart oglinzile de la unii la alti, ti le fura pe ale tale si tot pe ale tale le cumperi mai incolo .. :lol:

road_runner 13-06-10 11:48

Re: Care e treaba cu oglinzile de E90?
 
Quote:

Originally Posted by DarKane (Post 3421659)
De cate ori vad cate un E90 il vad fara oglinzi.mi-a spus un prieten ca fura astia oglinzile intr-o veselie.care e treaba?

noul trend... :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:08.

- Copyright 2026 4Tuning