![]() |
Care e treaba cu oglinzile de E90?
De cate ori vad cate un E90 il vad fara oglinzi.mi-a spus un prieten ca fura astia oglinzile intr-o veselie.care e treaba?
|
Re: Care e treaba cu oglinzile de E90?
mai adauga si e60 e46, e39, e36 dar nu sunt asa cautate pe "piata neagra"
|
Re: Care e treaba cu oglinzile de E90?
e90 am vazut cele mai multe fara oglinzi.sa fie oare ceva gen "nokia 1100" sau "masinile de cusut singer" ? :lol::lol:
|
Re: Care e treaba cu oglinzile de E90?
se fura si se vand mai departe .. si in ce stil se fura am impresia ca se invart oglinzile de la unii la alti, ti le fura pe ale tale si tot pe ale tale le cumperi mai incolo .. :lol:
|
Re: Care e treaba cu oglinzile de E90?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:08. |
- Copyright 2026 4Tuning