Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar Carcasa N86 ! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/192040-cumpar-carcasa-n86.html)

scturoag 03-06-10 01:03

Cumpar Carcasa N86 !
 
Cumpar carcasa/fata pentru Nokia N86(alba)... noua sau second-hand.

quick_silver2 04-06-10 09:12

Re: Cumpar Carcasa N86 !
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 3411968)
Cumpar carcasa/fata pentru Nokia N86(alba)... noua sau second-hand.

Vazusem pe net la 2mil noua alba.
Daca esti interesat dami pm si iti dau link`ul.

scturoag 04-06-10 17:53

Re: Cumpar Carcasa N86 !
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 3415010)
Vazusem pe net la 2mil noua alba.
Daca esti interesat dami pm si iti dau link`ul.

La 2 mil nu prea ma intereseaza... am dat cat am dat pe el nou... mai bag si 2 milioane in carcasa... si daca e sa-l vand...il dau pe nimic...
Oricum multumesc mult pentru ajutor... poate o sa gasesc ceva pe la 100 ron... daca nu... iau una neoriginala.

quick_silver2 05-06-10 22:13

Re: Cumpar Carcasa N86 !
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 3416286)
La 2 mil nu prea ma intereseaza... am dat cat am dat pe el nou... mai bag si 2 milioane in carcasa... si daca e sa-l vand...il dau pe nimic...
Oricum multumesc mult pentru ajutor... poate o sa gasesc ceva pe la 100 ron... daca nu... iau una neoriginala.

Sincer, ne originala nu are rost.. calitatea e mult mai slaba.
Ma rog, sper sa gasesti
Parca era un baiat pe forum p`aici care vindea carcase, o sa vb cu el ce si cum si te anunt ;)

scturoag 06-06-10 19:53

Re: Cumpar Carcasa N86 !
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 3419057)
Sincer, ne originala nu are rost.. calitatea e mult mai slaba.
Ma rog, sper sa gasesti
Parca era un baiat pe forum p`aici care vindea carcase, o sa vb cu el ce si cum si te anunt ;)

Multumesc mult pentru ajutor !


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning