Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/19197-ext-dacia-1310-it-black-it-white-yeyeye.html)

blowwind 20-06-06 12:21

[EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
10 Attachment(s)
chit ca va place sau nu...cu to(n)tzii trebuie sa apreciem efortul acestui om...felicitari TAU`le ...
vai de curu vostru daca votatzi kitch .... muhahahahahaha

Bmwaldo 20-06-06 12:54

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
suuuuuuuuper dacia ... cea mai frumoasa din Romania ... Tau`le ..esti maestru ... tzine`o tot asa ...pe cand ..apar ledurile ?:D :D

andrey2003 20-06-06 13:03

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
EXTRAORDINARA!! Felicitari TAU'le... ;) cea mai tare Dacie.... SPOR LA TREABA IN CONTINUARE ;)

mmneg 20-06-06 13:07

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
-foarte faina, dar trebuie jante argintii eventual cu buza combinate cu suspensie ceva mai joasa
-atentie mai mare la detalii gen imbinari si alinieri vezi toba, pragurile...

mmneg 20-06-06 13:14

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
de schimbat pragurile cu unele drepte

mihai88 20-06-06 13:33

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
corect unde se imbina ar mai trebui umpic retusat
garda la sol mai mica

pragurile poti sa le tii si pe astea ca tot da bine pe masina+ca e si unicata dacia in romania


==>este extraordinara si as vrea sa arate si batrana dacie din fata blocului ceva cam la fel(diferita sa nu fie 2 la fel:D)......cea din fata blocului de la mine e tot alba din `97(proprietatea mea)

orlando 20-06-06 17:51

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Imi mai expun odata parerea chiar daca Tau o stie prea bine...
Este o masina foarte foarte tare,pentru o dacie...singurul minus de acum sunt pragurile...dar vor veni in curand unele noi...asa mi-a spus Robert...
Jantele se imbina perfect cu restul masinii...
Neoanele pe dacia asta sunt super tari....dau o senzatie de OZN :)
Dacie cu lcd cine a mai auzit :)
O masina in care s-au investit bani si munca...si merita un EXTRAORDINAR

andrey2003 20-06-06 18:34

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by blowwind
vai de curu vostru daca votatzi kitch .... muhahahahahaha

Off-topic: a votat cineva kitch :sad:

bodyspeed 20-06-06 19:32

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
e asa e romanu..cand vede ceva aranjat..,, tunat chiar super ..cum e dacia lui tau... voteaza aiurea
despre aceasta dacie opinia mea este ca e la momentul actual este cea mai frumoasa dacie tunata care nu are vreun element sa dea in kitch .

Xel'Naga 20-06-06 19:42

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
este EXTRAORDINARA ... tine-o tot asa TAU ... BAFTA si de acum incolo ...

BORA POWER :o :lol:

momo 20-06-06 19:44

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
super! e cea mai tare dacie pe care am vazut-o eu... bun gust asta e!
bv tau-le

DaBotta 20-06-06 19:46

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
mai sunt fraieri care sa voteze asa numa sa se afle in treaba.
Taule nu is manelist dar versurile astea le tin si io minte , poti sa le dedici la astia care iti fac faze dastea

Dusmanii imi poarta pica dar n-au valoarea mea , sau cum draqu era :)

B-69-TAU 20-06-06 19:49

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by DaBotta
mai sunt fraieri care sa voteze asa numa sa se afle in treaba.
Taule nu is manelist dar versurile astea le tin si io minte , poti sa le dedici la astia care iti fac faze dastea

Dusmanii imi poarta pica dar n-au valoarea mea , sau cum draqu era :)

si acum mai rad! esti tare rau frate!=)):lol::lol::lol::lol::lol:

sandrin 20-06-06 19:50

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Clar cea mai tare dacie pe care am vazut-o pana acum si nu cred ca o sa mai vad una mai bine lucrata si ingrijita ca TAU... Felicitari !
Votat extraordinara ! ;)

fiderzen 20-06-06 19:51

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
ce sa zic...:D..tine`o tot asa cu schimbarile si imbunatatirile...esti pe drumul cel bun( spre deosebire de Dacia :D )...bafta!


All times are GMT +2. The time now is 20:48.

- Copyright 2026 4Tuning