Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :) (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/19196-ext-dacia-logan-evo-powah.html)

blowwind 20-06-06 12:12

[EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
7 Attachment(s)
un logan care a EVOluat mult...f mult...printre cele mai frumoase

mmneg 20-06-06 13:05

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
foarte frumoasa, dar trebuie alte jante, nu se prea potrivesc cu unghiurile ascutite ale masinii.

mihai88 20-06-06 13:36

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
votat e frumoasa intradevar

nu sunt fan logan da nu as zice NU la unu


+ca poa sa iasa si ceva frumos din el




P.S:e prin buc un logan vb in cameleon....va suna cunoscut ceva ceva?!

orlando 20-06-06 17:47

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
super tare masina...
si stapanul de nota 10 :)
votat extraordinara pentru ca dupa parerea mea este cel mai frumos logan din tara!

laur200445 20-06-06 18:54

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
am votat este extraordinara..imi place foarte mult..si dupa cum spunea si orlando cred ca e cel mai frumos..:D

bodyspeed 20-06-06 19:27

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
mie unu asta mi-a placut cel mai mult din toata adunatura de logane...
restul erau pistol cu apa pe langa el :lol: :lol: :lol:

Cabbano 20-06-06 19:47

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
e foarte frumoasa.dak nu e cea mai frumoasa oricum e una din cele mai frumoase din rom

P.S:cine naiba a votat "urata"?!?:evil:

sandrin 20-06-06 19:56

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
Printre cele mai reusite loganuri jentile sunt piese de rezistenta

Eugen_TL 20-06-06 22:42

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
e frumoasa intradevar.... nu stiu ce as putea sa comentez la ea .. e misto imi place mie unu

ps: la bazar pe prima pagina e un logan dragut de vanzare STF face-ti un pool si cu el daca e permis

da`mi un PM cu linkul...si sa vedem ce iese ;)...blowwind

Bmwaldo 20-06-06 22:58

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
dap si STF`u e dragutz ...dar asta e ... :shock: bomba..suuper bodykit ...printre cele mai rasarite ... frumos frumos ... mishto si jantele ... :twisted:

zA_pRi3$t_EVO 21-06-06 06:10

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
:) proud to be EVO ...

B-69-TAU 21-06-06 16:43

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
super bine facuta, felicitari vlad!

andrey2003 21-06-06 17:06

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
foarte frumos... cred ca cel mai frumos LOGAN ;)

SUN 21-06-06 17:13

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
E cel mai urat logan pe care l-am vazut!!!!!!!!!!!!...just kiddin' chiar e printre cele mai reusite pe care le-am vz prin buc! Numai bine!

F.R.Sonic 24-06-06 21:26

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
SUPER!! chiar se poate numi masina acum...nu prea-mi place loganu cum iasa din fabrica dar recunosc ca baietzii de la evolution crew au facut o super treaba acolo!!!! BRAVO


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning