![]() |
Alegere HU Alpine/Clarion/pioneer
ce sa aleg intre Alpine /Clarion / Pioneer
Clarion DB288RUSB /sau modele pana in 600 ron Alpine modelele pana in 600 ron si pioneer la fel si cu ce boxe se pupa cel mia bine modelul recomandat masina pe care se monteaza este un cielo |
Re: Alegere HU Alpine/Clarion/pioneer
Quote:
Modelul specificat de tine nu se mai fabrica. De la Clarion modelul nou echivalent ar fi CZ200E/ER/EG Alege ce iti place la banii aia sunt diferente minore intre ele. Daca nu cauti un model neaparat nou si vrei ceva mai bun ca si calitate cauta pe bazar un Alpine 9812 sau 9853 ar trebui sa fie pana in 600 ron. Bafta! |
Re: Alegere HU Alpine/Clarion/pioneer
am inteles .mersi mult de info
prefer sa achizitionez un cd player din magazin .. nu vreau sa am surprize dat fiind ca au multe piese care se pot strica la unu sh .. din cate am citit clarion nu ar avea control pentru inalte / bas .cred ca are un preset al lui.nu stiu .. alpine CDE-111RM am ascultat si mi s'au parut inaltele foarte "metalice" si mediile nu asa bune..dar asta cred ca a fost si din cauza boxelor si nemontari lor corespnunzatoare despre pioneer nu stiu nimic .. deci o sa fie ceva intre pioneer si alpine . bafta |
| All times are GMT +2. The time now is 04:48. |
- Copyright 2026 4Tuning