![]() |
BMW Power again
3 Attachment(s)
What do U think about????
Concept BMW Power! |
WOW :O mama ce mashina .... da ce e ?
|
1 Attachment(s)
The last ...
|
e tare conceptul ...ar fi ceva s-o vedem pe strazi peste vreo 10 ani ! :lol:
|
peste 10 ani ...mergem cu ... mashina zburatoare :P:P :)
|
tare conceptul dar akum nu shtiu cate bucatzi vor scoate daka ar iesi in serie shi daka va iesi sigur vor fii putine (maxim 200 de bucatzi)
|
wow, arata fain conceptul, tare a-s vrea sa vad pe strazi un astfel de design,poate peste vre-o...multi ani
|
:shock: Marfa :shock:
Ceva detalii tehnice?? :roll: |
Ce e ba buburuza aia??? mie nu-mi place!!!! As prefera o masina cu un aspect mai fioros decat aia. Park-ar fi masina d femei, asa rotunda!!!
|
cea mai perfecta forma din punct de vedere aerodinamic este picatura de apa. daca te uiti mai atent o sa vezi ca masina aia seamana cu jumatate de picatura de apa.
se tinde spre perfectiune, mai ales ca frecarea cu aerul este principala problema pentru a atinge viteze ff mari |
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
- Copyright 2026 4Tuning