Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Expo Arad Show - 13 iunie 2010 (https://forum.4tuning.ro/85-arad/190905-expo-arad-show-13-iunie-2010-a.html)

Black Pearl 27-05-10 22:56

Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
2 Attachment(s)
In data de 13 Iunie, Expo Arad si partenerii Logan Club Arad, Xmotor Sport si Club Opel Tigra, organizeaza in cadrul targului auto Transport-AR un eveniment auto care v-a contine drifturi, car audio, tuning si nelipsita proba de indemanare.

Participantii la oricare dintre probe se pot inscrie la adresa de e-mail: [email protected]. In mail trebuie sa se precizeze numele participantului, proba la care doreste sa participe, cu ce masina si daca face sau nu parte din ceva club, organizatie auto, etc.

Taxa de participare este ... 0 (zero) RON. Oferta in limita locurilor disponibile: 10 locuri la drift, 15 la car audio; 25 tuning si 40 la indemanare.

Show-ul va incepe la ora 10, participantii urmand a se prezenta la eveniment pana la ora 9. Precizam ca datorita conformatiei traseului si a celorlalti expozanti din cadrul targului cei care nu vor fi prezenti la ora 9 nu vor mai putea intra in incinta unde se desfasoara concursul.

Gianny23 31-05-10 21:16

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
S-a inscris cineva pana acuma ??? o sa fie probele ca si la Carrefour ??:D

Black Pearl 31-05-10 23:53

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Da, s-au inscris.
Cam asa ceva: drift, muzica, indemanare, tuning, mai putin proba de exhaust.

rangerxtr 01-06-10 11:48

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
am trimis mail ul la show si indemanare...

Gianny23 01-06-10 20:01

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by rangerxtr (Post 3407053)
am trimis mail ul la show si indemanare...

bravo alex ;) eu numa la indemanare m-am inscris.. ne vedem acolo ;)

NEo007 01-06-10 23:04

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Eu nu stiu daca mai ajung la ceva.. :( Nunta in 12 iunie => culcarea la 4-5 dimineata => imposibilitatea de a ma trezi la 9 :(

Gianny23 02-06-10 08:50

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 3409088)
Eu nu stiu daca mai ajung la ceva.. :( Nunta in 12 iunie => culcarea la 4-5 dimineata => imposibilitatea de a ma trezi la 9 :(

dar nu te mai culci...vi direct acolo :P:P

Daci 02-06-10 12:26

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 3409088)
Eu nu stiu daca mai ajung la ceva.. :( Nunta in 12 iunie => culcarea la 4-5 dimineata => imposibilitatea de a ma trezi la 9 :(

Las' ca de culcat se culca mirii in noaptea nuntii, tu te pui sa dormi, sari peste culcare...

Alin Puma 02-06-10 15:35

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Si eu am intilnirea de .. ani la Moneasa dar de venit vin si daca dorm in masina

Black Pearl 02-06-10 23:24

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Inscrierile se pot face si la telefon 0730 188 287 (Gelu Aleonte) sau la adresa de e-mail [email protected]

ar80rau 03-06-10 19:43

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
eu m-am inscris...speram la vreme buna...ca voie buna o sa avem noi...eu sincer nu m-as supara si daca ar ploua, ar fi mai interesant :D:D:D:D

NEo007 03-06-10 19:46

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Iar rupi normele acolo? :)

brummy 04-06-10 20:56

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
merem-merem.. sustinem tuningul din arad

Black Pearl 04-06-10 22:27

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
1 Attachment(s)
Schita traseului de indemanare. Se vor efectua 2 manse a cate 2 ture mansa. In functie de timpul disponibil inainte de startul mansei fiecare concurent va efectua o tura de recunoastere sau se va face o recunoastere in coloana

AlexPGD 04-06-10 22:40

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Pana cand se mai pot face inscrieri? :D oricum ma gandesc c-o fi tare :)


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning