![]() |
Expo Arad Show - 13 iunie 2010
2 Attachment(s)
In data de 13 Iunie, Expo Arad si partenerii Logan Club Arad, Xmotor Sport si Club Opel Tigra, organizeaza in cadrul targului auto Transport-AR un eveniment auto care v-a contine drifturi, car audio, tuning si nelipsita proba de indemanare.
Participantii la oricare dintre probe se pot inscrie la adresa de e-mail: [email protected]. In mail trebuie sa se precizeze numele participantului, proba la care doreste sa participe, cu ce masina si daca face sau nu parte din ceva club, organizatie auto, etc. Taxa de participare este ... 0 (zero) RON. Oferta in limita locurilor disponibile: 10 locuri la drift, 15 la car audio; 25 tuning si 40 la indemanare. Show-ul va incepe la ora 10, participantii urmand a se prezenta la eveniment pana la ora 9. Precizam ca datorita conformatiei traseului si a celorlalti expozanti din cadrul targului cei care nu vor fi prezenti la ora 9 nu vor mai putea intra in incinta unde se desfasoara concursul. |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
S-a inscris cineva pana acuma ??? o sa fie probele ca si la Carrefour ??:D
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Da, s-au inscris.
Cam asa ceva: drift, muzica, indemanare, tuning, mai putin proba de exhaust. |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
am trimis mail ul la show si indemanare...
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Eu nu stiu daca mai ajung la ceva.. :( Nunta in 12 iunie => culcarea la 4-5 dimineata => imposibilitatea de a ma trezi la 9 :(
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Si eu am intilnirea de .. ani la Moneasa dar de venit vin si daca dorm in masina
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Inscrierile se pot face si la telefon 0730 188 287 (Gelu Aleonte) sau la adresa de e-mail [email protected]
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
eu m-am inscris...speram la vreme buna...ca voie buna o sa avem noi...eu sincer nu m-as supara si daca ar ploua, ar fi mai interesant :D:D:D:D
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Iar rupi normele acolo? :)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
merem-merem.. sustinem tuningul din arad
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
1 Attachment(s)
Schita traseului de indemanare. Se vor efectua 2 manse a cate 2 ture mansa. In functie de timpul disponibil inainte de startul mansei fiecare concurent va efectua o tura de recunoastere sau se va face o recunoastere in coloana
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Pana cand se mai pot face inscrieri? :D oricum ma gandesc c-o fi tare :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:00. |
- Copyright 2026 4Tuning