![]() |
Vand Jante + Anvelope + Capace
1) 4 Jante GM MB 5 1/2J x 14 H2 ET39
2) 4 Anvelope Vredestein Snowtrac 175/70/R14 84T (DOT3705) 3) 5 Jante GM GY 5 1/2J x 14 H2 ET49 4) 3 Anvelope Sava Eschimo S3 185/65/R14 86T (doua din ele au DOT3006 si una DOT3703) 5) 1 Anvelopa Sava Efecta 185/65/R14 86T (DOT3703) 6) 1 Anvelopa Debica Frigo 185/65/R14 86T (DOT2504) 7) 4 Capace roti modelul Astra G dar pe 14" Anvelopele Vredestein sunt montate pe Jantele GM MB 5 1/2J x 14 H2 ET39 si Anvelopele Sava sunt montate pe jantele GM GY 5 1/2J x 14 H2 ET49. Preturi nu stiu pentru fiecare in parte. 100E/setul (4 jante + 4 anvelope) discutabil. Mai am si anvelopele de mai jos fara jante 50Lei/bucata sau 150Lei/setul 4 Anvelope Montana M801 185/65/R15 88T (DOT1205) 1 Anvelopa Matador MP12 165/70/R13 79T (DOT179) Mai am si doua roti de Dacia in 3 prezoane, le dau la pret simbolic. Voi aparea si cu poze la cerere, momentan nu le pot descarca in calculator. Telefon: 0771.421.217 |
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
UP! UP! UP
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
UP! UP! UP!
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
Quote:
Poti sa pui niste poze cu jantele GM GY 5 1/2J x 14 H2 ET49 ? Mersi Florin |
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
Nu le pot descarca in calculator :(. Sunt Jante de tabla, originale Opel.
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
UP! UP! UP!
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
UP! UP! UP!
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
UP! UP! UP!
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
4 Attachment(s)
Poze. Un set are jantele argintii si celalalt set le are nerge.
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
Preturi negociabile! 0771.421.217
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
UP! UP! UP!
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
sall. ai ceva jante pe 13 ? ptr renault. 5,5 j, 4x100, et38
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
Nu, dar merg si cele pe care le am eu pe 14".
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
Jantele argintii, anvelopele Sava si Capacele Opel s-au dat. Restul sunt inca valabile.
|
Re: Vand Jante + Anvelope + Capace
un pret pt cauciucurile de iarna pe 14verdestein snowtrack? pune un pret pt 2 si unul pt 4! sau ceva pe 14 de iarna!ms mult!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:47. |
- Copyright 2026 4Tuning