![]() |
3 with 1,4
2 Attachment(s)
salutare am un golf 3 din 1993 fara servo airbaguri,si vreau sa stiu daca ii pun o toba sport finala se va auzi ceva sau nu? va consuma mai mult? se va simtii ceva ?
|
Re: 3 with 1,4
de auzit se aude, depinde cat de galagioasa este, iar de consumat o sa iti consume dar putin...
|
Re: 3 with 1,4
Quote:
|
Re: 3 with 1,4
Nu era nevoie să faci un topic nou numai pentru atāta. Sunt cāteva sute de persoane care au Golf 3 pe forumul ăsta, dintre care minim 50 au şi tobă sport. Puteai adresa o īntrebare!
|
Re: 3 with 1,4
Quote:
|
Re: 3 with 1,4
Ai grija cum o conduci, daca ii schimbi vitezele la turatii mici, se invata puturoasa si dupa aia te intrebi de ce nu mai trage. Da-i fara mila ca sa te stie de frica :D
|
Re: 3 with 1,4
Quote:
|
Re: 3 with 1,4
nu e loc de cearta,poate e asa poate nu, un moderator sa inchida topic.
Nu va certati din orice .. |
Re: 3 with 1,4
Quote:
nush cum ai fost lasat sa intri in grup.. |
Re: 3 with 1,4
Quote:
|
Re: 3 with 1,4
nu stiu de ce te bagi sa comentezi tocmai tu "kenzor" care ai 15 ani?...eu nu inteleg de ce te bagi in seama?...chiar nu ai ce face, te plictisesti prea mult?
stai pe treaba ta si nu mai posta aiurea, macar daca ai spune ceva legat de masini as mai zice... |
Re: 3 with 1,4
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:18. |
- Copyright 2026 4Tuning