Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   3 with 1,4 (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/190332-3-with-1-4-a.html)

miri 25-05-10 08:35

3 with 1,4
 
2 Attachment(s)
salutare am un golf 3 din 1993 fara servo airbaguri,si vreau sa stiu daca ii pun o toba sport finala se va auzi ceva sau nu? va consuma mai mult? se va simtii ceva ?

razvan_shadow619 25-05-10 08:38

Re: 3 with 1,4
 
de auzit se aude, depinde cat de galagioasa este, iar de consumat o sa iti consume dar putin...

miri 25-05-10 08:57

Re: 3 with 1,4
 
Quote:

Originally Posted by razvan_shadow619 (Post 3387630)
de auzit se aude, depinde cat de galagioasa este, iar de consumat o sa iti consume dar putin...

mc mult razvan :D

eMH 16-06-10 11:41

Re: 3 with 1,4
 
Nu era nevoie să faci un topic nou numai pentru atāta. Sunt cāteva sute de persoane care au Golf 3 pe forumul ăsta, dintre care minim 50 au şi tobă sport. Puteai adresa o īntrebare!

miri 16-06-10 17:00

Re: 3 with 1,4
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3445053)
Nu era nevoie să faci un topic nou numai pentru atāta. Sunt cāteva sute de persoane care au Golf 3 pe forumul ăsta, dintre care minim 50 au şi tobă sport. Puteai adresa o īntrebare!

ma u dc tot comentezi la orice ? dute bateti coasa si lasama in pace.mersi salut

thorium232 25-06-10 14:06

Re: 3 with 1,4
 
Ai grija cum o conduci, daca ii schimbi vitezele la turatii mici, se invata puturoasa si dupa aia te intrebi de ce nu mai trage. Da-i fara mila ca sa te stie de frica :D

razvan_shadow619 25-06-10 21:16

Re: 3 with 1,4
 
Quote:

Originally Posted by thorium232 (Post 3469433)
Ai grija cum o conduci, daca ii schimbi vitezele la turatii mici, se invata puturoasa si dupa aia te intrebi de ce nu mai trage. Da-i fara mila ca sa te stie de frica :D

eu nu stiu de unde ai dedus tu asta, fara suparare....nu-ti dau dreptate aici

miri 26-06-10 16:53

Re: 3 with 1,4
 
nu e loc de cearta,poate e asa poate nu, un moderator sa inchida topic.


Nu va certati din orice ..

kenzor 27-06-10 11:21

Re: 3 with 1,4
 
Quote:

Originally Posted by miri (Post 3445888)
ma u dc tot comentezi la orice ? dute bateti coasa si lasama in pace.mersi salut

Amic3 ,tu te crezi aici pe tarlaua lu maica'ta ?! Si la 16 ani ,acum ai tu golf 3 ?:)
nush cum ai fost lasat sa intri in grup..

miri 27-06-10 15:13

Re: 3 with 1,4
 
Quote:

Originally Posted by kenzor (Post 3473647)
Amic3 ,tu te crezi aici pe tarlaua lu maica'ta ?! Si la 16 ani ,acum ai tu golf 3 ?:)
nush cum ai fost lasat sa intri in grup..

si care ii problema? daca nu ma acceptati inchideti toate trheadurile facute de mine si gata nu mai prezint si postez nimic

razvan_shadow619 27-06-10 16:13

Re: 3 with 1,4
 
nu stiu de ce te bagi sa comentezi tocmai tu "kenzor" care ai 15 ani?...eu nu inteleg de ce te bagi in seama?...chiar nu ai ce face, te plictisesti prea mult?
stai pe treaba ta si nu mai posta aiurea, macar daca ai spune ceva legat de masini as mai zice...

miri 30-06-10 22:27

Re: 3 with 1,4
 
Quote:

Originally Posted by razvan_shadow619 (Post 3474311)
nu stiu de ce te bagi sa comentezi tocmai tu "kenzor" care ai 15 ani?...eu nu inteleg de ce te bagi in seama?...chiar nu ai ce face, te plictisesti prea mult?
stai pe treaba ta si nu mai posta aiurea, macar daca ai spune ceva legat de masini as mai zice...

ms mult de post razvan :D


All times are GMT +2. The time now is 22:18.

- Copyright 2026 4Tuning