![]() |
motor de copii
as vrea sai iau lu fiemiu un motor.el are 10 ani.as vrea pana in 2000 de e.asa luao in rate sau in leasing.lui ii plac astea cross si alea sport.ce miati zice sai iau??:D :D
|
Re: motor de copii
Cum puska mea are fitu 10 ani daca tu ai 15? Inteleg ca in etania rromanes copii se casatoresc devreme, dar asta e pre de tot!
|
Re: motor de copii
scuze am grasit am un prieten care are un fiu de 10 ani
|
Re: motor de copii
Quote:
hahahahahha... tare de tot... Topic inchis... |
| All times are GMT +2. The time now is 22:23. |
- Copyright 2026 4Tuning