![]() |
cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
am si eu nevoie de un sfat...
spuneti-mi si mie cu c pot face stopurile mai inchise sau sa le inegresc,la un logan? cu ce sprei(o denumire,ca sa stiu ce sa cer in magazin)se poate face,sau alta metoda...... astp rasp...... multam frumos!!! |
Re: cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
Poti sa le faci cu spray sau cu folie. Dar eu personal nu ti`as recomanda nici`una din metodele astea decat daca mergi pe ceva foarte putin intunecat. Daca vrei ceva mai "agresiv" gasesti stopuri after market cu 2 - 3 milioane. Ex. In cora parca am vazut eu :lol:
|
Re: cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
Quote:
nici nu vreau sa atrag atentia la pol,dar sa fie cva simplu..... cu un nume de sprei....ma poti ajuta? |
Re: cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
1 Attachment(s)
cu spray negru mat le-am fac eu,cam asa arata
|
Re: cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
cand le vopsesti sa ai grija sa nu le inegresti foarte mult ca s-ar putea sa nu se mai vada asa bine prin ele
|
Re: cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
1 Attachment(s)
Quote:
ON: Ai modelul de spray, mai jos. Este făcut de Duplicolor şi se găseşte în mai multe culori. |
Re: cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
Quote:
|
Re: cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
fratilor si cand ne opreste politia nu se ia de noi??? ca am si eu semnalele fata cu folie neagra... si mi-e cam teama:(
|
Re: cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
Quote:
|
Re: cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
mda e cam nasol cu gaborii...ca orice ai face se tot ia de tine.........eu nu am folie pe geamuri , dar am parasolare si e intuneric inauntru.........si sa luat de mine , crezand ca am folie......imi verifica geamul......
|
Re: cu ce pot sa imi fac si eu stopurile mai inchise?
motive o sa gaseasca mereu...indiferent daca ai sau nu ceva in plus sau in minus la masina...
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:47. |
- Copyright 2026 4Tuning