![]() |
vand 2 telefoane
4 Attachment(s)
1. Nokia E51 Stare buna 8/10 estetic, functiona 10/10. Accesorii: casti, incarcator, card micro SD 2GB. Pret 370RON neg.
2. Sony Ericsson W950i. NU FUNCTIONEAZA TOUCH SCREEN-UL, 100ron reparatia. Accesorii: cutie originala, carti, Cd-uri, incarcator. pret 200RON neg. Nokia a fost cumparat de la vodafone, dar este decodat! Iar Sony Ericsson nu este original, nu este brandui. Astept si oferte din partea voastra! |
Re: vand 2 telefoane
am gresit la Sony ericsson: el este original! Nu este branduit!
|
Re: vand 2 telefoane
up, azi am pornit Sony ericsson-ul si functiona OK. dar pretul ramane acelasi, nustiu ce problema o avut saptamana asta de nu o vrut sa mearga!
|
Re: vand 2 telefoane
up! functioneaza ambele telefoane bine!
|
Re: vand 2 telefoane
up! telefoanele functioneaza foarte bine, bateria la nokia tine 4-5 zile, la Sony Ericsson 3!
|
Re: vand 2 telefoane
up!!!
|
Re: vand 2 telefoane
accept schimb cu CD-Palyer auto.
Pret: -Nokia:250lei -Sony E.: 150lei URGENT! |
Re: vand 2 telefoane
UP!!!!
|
Re: vand 2 telefoane
UP. preturi negociabile!
|
Re: vand 2 telefoane
UP!!!
|
Re: vand 2 telefoane
Nokia sa vandut!
Sony Ericsson a primit touch screen nou! functioneaza ca la carte! pretul creste la 350lei adaug un nokia 6085. 150lei. card de 128mb. functioneaza foarte bine. aspect 8/10. are colturile un pic julite de la buzunar... bateria tine 3-4 zile! |
| All times are GMT +2. The time now is 08:16. |
- Copyright 2026 4Tuning