Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand 2 telefoane (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/189509-vand-2-telefoane.html)

01_DOX 20-05-10 10:03

vand 2 telefoane
 
4 Attachment(s)
1. Nokia E51 Stare buna 8/10 estetic, functiona 10/10. Accesorii: casti, incarcator, card micro SD 2GB. Pret 370RON neg.

2. Sony Ericsson W950i. NU FUNCTIONEAZA TOUCH SCREEN-UL, 100ron reparatia. Accesorii: cutie originala, carti, Cd-uri, incarcator. pret 200RON neg.

Nokia a fost cumparat de la vodafone, dar este decodat! Iar Sony Ericsson nu este original, nu este brandui.

Astept si oferte din partea voastra!

01_DOX 20-05-10 11:51

Re: vand 2 telefoane
 
am gresit la Sony ericsson: el este original! Nu este branduit!

01_DOX 22-05-10 14:06

Re: vand 2 telefoane
 
up, azi am pornit Sony ericsson-ul si functiona OK. dar pretul ramane acelasi, nustiu ce problema o avut saptamana asta de nu o vrut sa mearga!

01_DOX 25-05-10 08:05

Re: vand 2 telefoane
 
up! functioneaza ambele telefoane bine!

01_DOX 31-05-10 08:48

Re: vand 2 telefoane
 
up! telefoanele functioneaza foarte bine, bateria la nokia tine 4-5 zile, la Sony Ericsson 3!

01_DOX 02-06-10 11:21

Re: vand 2 telefoane
 
up!!!

01_DOX 11-10-10 19:06

Re: vand 2 telefoane
 
accept schimb cu CD-Palyer auto.
Pret: -Nokia:250lei
-Sony E.: 150lei
URGENT!

01_DOX 14-10-10 06:45

Re: vand 2 telefoane
 
UP!!!!

01_DOX 23-10-10 09:55

Re: vand 2 telefoane
 
UP. preturi negociabile!

01_DOX 26-10-10 07:18

Re: vand 2 telefoane
 
UP!!!

01_DOX 16-11-10 20:54

Re: vand 2 telefoane
 
Nokia sa vandut!
Sony Ericsson a primit touch screen nou! functioneaza ca la carte! pretul creste la 350lei
adaug un nokia 6085. 150lei. card de 128mb. functioneaza foarte bine. aspect 8/10. are colturile un pic julite de la buzunar... bateria tine 3-4 zile!


All times are GMT +2. The time now is 08:16.

- Copyright 2026 4Tuning