Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand 2 CUPOANE ORANGE (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/188980-vand-2-cupoane-orange.html)

alex.p7m 17-05-10 15:57

Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
1 Attachment(s)
vand 2 cupoane VALORICE PTR ORANGE ( oferite de praktiker cadou la cumparaturi ) se pot folosi pentru orice minute/telefoane/accesorii valoare bonului este 4,76 euro 2 bucati - 30 lei

alex.p7m 19-05-10 13:25

Re: Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
valabil

alex.p7m 21-05-10 10:43

Re: Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
valabil

alex.p7m 23-05-10 08:06

Re: Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
sus cu ele pret f bun 25 LEI FIX


dak nu le dau le folosesc eu

alex.p7m 25-05-10 11:38

Re: Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
uppppppppppppppppp

alex.p7m 27-05-10 13:59

Re: Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
uppppppppppp

alex.p7m 29-05-10 07:27

Re: Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
uppppppppp

alex.p7m 31-05-10 14:38

Re: Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
uppppppppppppppp

Iulianu00 01-06-10 11:09

Re: Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
Nu te supara, dar am vazut ca scrie pe cel din poza valabil pana in data de 31 mai 2010. :)

Sp1ky 01-06-10 13:19

Re: Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

alex.p7m 01-06-10 14:07

Re: Vand 2 CUPOANE ORANGE
 
da gata :))) se poate inchide le`am folosit eu :P


All times are GMT +2. The time now is 08:17.

- Copyright 2026 4Tuning