![]() |
Tuning Opel Omega B
Salut,
Am incercat sa mai postez dar se pare ca am esuat. Am un opel omega b din '95. Ce recomandari pentru tunning aveti? Multumesc anticipat. |
Re: Tuning Opel Omega B
ai o poza cu el??
|
Re: Tuning Opel Omega B
[IMG]sany 1021[/IMG] omega b
|
Re: Tuning Opel Omega B
2 Attachment(s)
:oops: cred ca nu am reusit sa postez nimic! ba se pare ca da!!!!cine ma ajuta cu un tuning virtual? multumesc!!!
|
Re: Tuning Opel Omega B
asta e omega c daca nu ma insel...
|
Re: Tuning Opel Omega B
9 Attachment(s)
E omega c sigur. Uite aici niste poze cu omega si B si C.
|
Re: Tuning Opel Omega B
al 3-lea opelga(cel argintiu) este criminal!
in primul rand sa ii scoti scrisul ala cu "adrian", sau mai bine sa-l completezi si cu "copilu' avorton", glumesc desigur...! scrie pe google omega tuning..si o sa gasesti pizderie! succes cu proiectul tau. |
Re: Tuning Opel Omega B
sal am un omega b sin 2001 motor 2200 dti..si ma intreb daca as putea pune cip-tuning si ce performante as avea..adica legat de caluti:D..consum..etc
multumesc anticipat |
Re: Tuning Opel Omega B
Quote:
|
Re: Tuning Opel Omega B
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:10. |
- Copyright 2026 4Tuning