Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Tuning Opel Omega B (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/18877-tuning-opel-omega.html)

yoshi 13-06-06 22:41

Tuning Opel Omega B
 
Salut,
Am incercat sa mai postez dar se pare ca am esuat. Am un opel omega b din '95. Ce recomandari pentru tunning aveti?
Multumesc anticipat.

Dooffy 15-06-06 13:07

Re: Tuning Opel Omega B
 
ai o poza cu el??

adi s 03-02-07 14:53

Re: Tuning Opel Omega B
 
[IMG]sany 1021[/IMG] omega b

adi s 03-02-07 15:08

Re: Tuning Opel Omega B
 
2 Attachment(s)
:oops: cred ca nu am reusit sa postez nimic! ba se pare ca da!!!!cine ma ajuta cu un tuning virtual? multumesc!!!

Bik3rBoy 10-02-07 22:51

Re: Tuning Opel Omega B
 
asta e omega c daca nu ma insel...

SAX1987 25-06-08 01:24

Re: Tuning Opel Omega B
 
9 Attachment(s)
E omega c sigur. Uite aici niste poze cu omega si B si C.

NOScox 25-06-08 16:33

Re: Tuning Opel Omega B
 
al 3-lea opelga(cel argintiu) este criminal!

in primul rand sa ii scoti scrisul ala cu "adrian", sau mai bine sa-l completezi si cu "copilu' avorton", glumesc desigur...!

scrie pe google omega tuning..si o sa gasesti pizderie!

succes cu proiectul tau.

shaftt24 29-08-08 11:45

Re: Tuning Opel Omega B
 
sal am un omega b sin 2001 motor 2200 dti..si ma intreb daca as putea pune cip-tuning si ce performante as avea..adica legat de caluti:D..consum..etc
multumesc anticipat

TURBOSS 09-09-08 01:25

Re: Tuning Opel Omega B
 
Quote:

Originally Posted by shaftt24 (Post 1721487)
sal am un omega b sin 2001 motor 2200 dti..si ma intreb daca as putea pune cip-tuning si ce performante as avea..adica legat de caluti:D..consum..etc
multumesc anticipat

136 cp+ ~30% cu un soft bun, nu foarte scump(nu dau nume).problema este ca nici un tuner nu garanteaza ca o sa atinga valoare promisa, dar cu siguranta masina se va comporta mult mai bine!

octavian4 22-10-08 14:28

Re: Tuning Opel Omega B
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 1611623)
E omega c sigur. Uite aici niste poze cu omega si B si C.

omega-u din prima si a doua poza il vad zi de zi in Bucuresti viv a vis de stadionul Dinamo!


All times are GMT +2. The time now is 14:10.

- Copyright 2026 4Tuning