![]() |
Caut intruniri cu GOLFURI
Va rog sa mi spuneti si mie pe unde se vad baietii cu golfuri sa vad si eu ce Golfulete mai circula prin tara. Merci anticipat
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Am si eu nevoie de pleoapa de glf 2 cu 2 faruri ... Caut persoane din Bucuresti... id mess ady_r_001
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
5 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
ce ai vrea sa ii faci la masina, in materie de tuning? :)
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Deocamdat ii caut pleoapa, si ce ma roade pe mine e garda pe fata.......sta cam sus :D si as vrea sa stiu daca e bine sa tai din arcuri, am incercat niste praguri deastea din targ dar nu i vin bine....prea mari ...prea mici :(, poate sa mi fac unele pe comanda..manerele le as scoate la fel si placuta de inmatriculare spate, nu stiu nu toate odata.
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
pei vezi ca sunt suspensii pentru ea, si o lasa frumos...rasfoieste forumu ca sigur gasesti si pleoape, cauta la bazar. ;)
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
merci mult, oricum stiam de suspensiile sport, vroiam sa stiu daca se pot scurta arcurile.....merci inca o data. Imi poti spune si pe unde se inatlnesc posesorii de Golfulete??? Ai vreo poza cu masina ta....???
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
eu n-am golf, dar stiu mai multi baieti, o sa ii intreb si daca e o sa iti dau si un id de mess...mai bine le iei gata facute decat sa le faci tu, sau cauta un meserias. :D
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Salutare all...mi am dat comanda de pleoapa pt golf...si cred ca sapt viitoare o sa mi iau si pragurile...:)URAAAAA sal NightClub Racer
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Intruniri cu golf-uri nu stiu insa stiu intalnirea vw forum unde vin si golfuri. Este in fiecare joi la polivalenta.
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
offfff...adica a fost azi??? :(( De ce aflu mereu ultimul?? Te bagi la liniute sau ce am inteles io de la tine...ce masina ai???
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
aaaaa....dar lasa ca azi oricum mi am schimbat rulmentii pe spate si sabotii:D
Rulmentii urlau urat iar un pistonas imi crapase si a aruncat lichid de frana prin tambur:( Dar le am schimbat:D si mi am luat si imprimanta azi...MULTIFUNCTIONALA :) |
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Sa le stapanesti sanatos...Care e treaba cu liniutele, ca nu cred ca am precizat asa ceva.
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
nu sunt liniute, doar se intalnesc baietii si stau de vorba...si leutzu are un tico si nu a zis nimik de liniute si nu e bine sa scrii pe aici, de liniute. :lol:
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
De ce ma...eu tot timpul fac liniute!!! Fac liniute cu creta cand ma joc tenis de picior, fac liniute pe foi la facultate cand nu am chef sa scriu...fac multe liniute cu pix, creion, creta. De ce sa nu scrie aici, ce ne e rusine sa recunoastem ca liniem caiete sau tragem linii pe hartie sau asfalt? Mie nu.
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:19. |
- Copyright 2026 4Tuning