![]() |
Cumpar piese E30
Cumpar bara fata E30 model 90 doar bara atat.
Cumpar bandou prag partea stanga pentru E30 cabrio model 91. Cumpar vas expansiune pentru motor 2000. Cumpar ceas digital pentru E30, cel din bord! |
Re: Cumpar piese E30
1 Attachment(s)
vas expansiune 50ron
|
Re: Cumpar piese E30
Quote:
ALA nu e vas modeul 90 ;) |
Re: Cumpar piese E30
Quote:
|
Re: Cumpar piese E30
e patrat vasul de expansiune...
ceasul digital nu cel cu manose! cel din consola |
Re: Cumpar piese E30
1 Attachment(s)
ceas digital,ca asta din poza cu e28,insa este de urs!
pret 40ron cu transport inclus,asta in cazul in care il gasesc :) |
Re: Cumpar piese E30
35 de lei se accepta, e cel de deasupra butonului de reglare viteza aeroterma
|
Re: Cumpar piese E30
Quote:
ok:) se accepta si 35lei........il caut azi,sper sa ai noroc |
Re: Cumpar piese E30
1 Attachment(s)
l-am gasit
|
Re: Cumpar piese E30
din ce an e masina pe care a fost?
a mea e din 91, ma uit maine sa vad daca e la fel mie mi-e stricat display-ul |
Re: Cumpar piese E30
din ce an e masina pe care a fost?
a mea e din 91, ma uit maine sa vad daca e la fel mie mi-e stricat display-ul |
Re: Cumpar piese E30
Quote:
e model nou de display,am mai avut unu din 83 si se aprindeau cifrele negre pe fundal portocaliu..asta sunt cifre portocalii pe fundal portocaliu inchis sau cam asa ceva.. |
Re: Cumpar piese E30
ceasul meu are 6 butoane nu doar 2 .....
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:46. |
- Copyright 2026 4Tuning