Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   Cumpar piese E30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/187684-cumpar-piese-e30.html)

tudor25 10-05-10 23:22

Cumpar piese E30
 
Cumpar bara fata E30 model 90 doar bara atat.
Cumpar bandou prag partea stanga pentru E30 cabrio model 91.
Cumpar vas expansiune pentru motor 2000.
Cumpar ceas digital pentru E30, cel din bord!

db_85_amd 11-05-10 21:02

Re: Cumpar piese E30
 
1 Attachment(s)
vas expansiune 50ron

spain32 12-05-10 17:45

Re: Cumpar piese E30
 
Quote:

Originally Posted by tudor25 (Post 3350396)
Cumpar bara fata E30 model 90 doar bara atat.
Cumpar bandou prag partea stanga pentru E30 cabrio model 91.
Cumpar vas expansiune pentru motor 2000.
Cumpar ceas digital pentru E30, cel din bord!

ceas digital ?cum e ala e GSI :lol:
ALA nu e vas modeul 90 ;)

db_85_amd 12-05-10 19:50

Re: Cumpar piese E30
 
Quote:

Originally Posted by spain32 (Post 3354809)
ceas digital ?cum e ala e GSI :lol:
ALA nu e vas modeul 90 ;)

intr-adevar e vas model 85,insa omul nu a precizat ca vrea model 90,ca in cazul barii ;)

tudor25 19-05-10 22:40

Re: Cumpar piese E30
 
e patrat vasul de expansiune...
ceasul digital nu cel cu manose! cel din consola

db_85_amd 20-05-10 00:51

Re: Cumpar piese E30
 
1 Attachment(s)
ceas digital,ca asta din poza cu e28,insa este de urs!
pret 40ron cu transport inclus,asta in cazul in care il gasesc :)

tudor25 20-05-10 06:06

Re: Cumpar piese E30
 
35 de lei se accepta, e cel de deasupra butonului de reglare viteza aeroterma

db_85_amd 20-05-10 07:43

Re: Cumpar piese E30
 
Quote:

Originally Posted by tudor25 (Post 3374635)
35 de lei se accepta, e cel de deasupra butonului de reglare viteza aeroterma


ok:) se accepta si 35lei........il caut azi,sper sa ai noroc

db_85_amd 20-05-10 20:46

Re: Cumpar piese E30
 
1 Attachment(s)
l-am gasit

tudor25 20-05-10 21:10

Re: Cumpar piese E30
 
din ce an e masina pe care a fost?
a mea e din 91, ma uit maine sa vad daca e la fel
mie mi-e stricat display-ul

tudor25 20-05-10 21:10

Re: Cumpar piese E30
 
din ce an e masina pe care a fost?
a mea e din 91, ma uit maine sa vad daca e la fel
mie mi-e stricat display-ul

db_85_amd 20-05-10 23:19

Re: Cumpar piese E30
 
Quote:

Originally Posted by tudor25 (Post 3376706)
din ce an e masina pe care a fost?
a mea e din 91, ma uit maine sa vad daca e la fel
mie mi-e stricat display-ul

asta era 90
e model nou de display,am mai avut unu din 83 si se aprindeau cifrele negre pe fundal portocaliu..asta sunt cifre portocalii pe fundal portocaliu inchis sau cam asa ceva..

tudor25 21-05-10 22:25

Re: Cumpar piese E30
 
ceasul meu are 6 butoane nu doar 2 .....


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning