Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E46 coupe, an 2002 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/187641-bmw-e46-coupe-an-2002-a.html)

gelu_r 10-05-10 19:26

BMW E46 coupe, an 2002
 
22 Attachment(s)
Vand bmw e46 coupe

Fabricatie: 2002 octombrie.
2 proprietari.

318ci , 143 cai , euro4, motor 1997cmc

71 000 km reali(test)

jante 17 - cauciucuri noi,toate 4 lafel.
folie Llumar pe toate geamurile
pilot automat
comenzi volan
comp bord
4x geamuri
climatronic
magazie 6 cd
cotiera
3 chei
Roata rezerva nefolosita , cric nefolosit. merge ca noua.

Pret 8400e

Accept unele variante(la variante 9000e)

Tel: 0762 081 371
mess: GGGAUA

jaku 10-05-10 21:52

Superb
 
daca avea piele si xenox(oem) era chiar fara cusur :)
ai o masina superba cu un motor foarte robust si elastic !

bafta la vanzare !

nxtaz 10-05-10 22:24

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
de ce stă aprins martorul injecție și airbag ?!

me.stevie 10-05-10 22:49

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
Quote:

Originally Posted by nxtaz (Post 3350195)
de ce stă aprins martorul injecție și airbag ?!

asa a cumparato :)

pro-aux 10-05-10 23:44

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
ala de motor sta pentru ca daca te uiti mai atent , masina e pe contact, dar nu e pornita.
cat despre cel de airbag, cel mai probabil e din cauza senzorului de prezenta pasager, care se duce la 90 % din bmw-uri. daca nu e de la ala, se stie de la ce e

gelu_r 11-05-10 00:15

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
in poza era contactul pus , nu era pornita , airbagul sta ba stins ba aprins , e o problema des intalnita la bmw si in general la multe masini. nu a suferit accidente , se poate verifica\testa masina. eu am testat o.

jaku , daca a mea e cum e , de a ta ce sa mai zic ... daca mai aveam niste bani o luam cu ochi inchisi pe a ta mai ales ca e sezonul..

Ace99 11-05-10 18:01

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...7400-euro.html

aici a fost cu 7400 de euro a ajuns la tine , a iesit la vanzare din nou la 8400 de euro . bafta la vanzare

kathalin 11-05-10 20:19

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
Ai dat-o de gard ,te-au prins!:)))))

fiderzen 11-05-10 20:30

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
:)) ba pe voi va doare capul? cu ce va incalzeste pe voi faptul ca ati gasit anuntul de la fostul proprietar? vreti sa cumparati masina? ...sunteti penibili ;)...lasati omul in pace sa o vanda cu cat vrea el.
On topic, TIPLA masina, am vazut-o si este impecabila!

gelu_r 11-05-10 22:33

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
Quote:

Originally Posted by Ace99 (Post 3352137)
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...7400-euro.html

aici a fost cu 7400 de euro a ajuns la tine , a iesit la vanzare din nou la 8400 de euro . bafta la vanzare

E cumva link ca a fost dauna totala masina si imi influenteaza cu ceva vanzarea? poate a fost De vanzare si cu 4000 care e problema?
O vand cu cat consider eu ca merita masina. Nu va bagati aiurea in seama ca nu aveti de ce,
Daca va iau la rand anunturile la fiecare in parte va dau de gol de le vindeti cu cate 2000 euro in minus. cine e bagator de seama nu are cum sa se schimbe , asa ca nu va zic sa numai fiti , fiti dar nu pe topicul meu.

gelu_r 14-05-10 12:09

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
2 Attachment(s)
revin cu poze clare la urmatorul UPP

gelu_r 16-05-10 23:22

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
..............................

vectra a 17-05-10 11:13

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
te intereseaza schimb cu asta?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...num-2-2-a.html

gelu_r 19-05-10 21:45

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
Nu ma intereseaza mersi. schimb cu Z4 , e46 cabrio , X5 2003 ,730d , 735i etc

IONUT-GBP 19-05-10 23:29

Re: BMW E46 coupe, an 2002
 
un v10 vrei ? :)


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning